Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

La multi ani Ruxandra...sa cresti mare si sa fii sanatoasa, iar familia sa se bucure din plin de tine!!! Carmen...am citit despre steper...dar nu am habar deloc. Parca iti raspunsese cineva mai in paginile din urma sa mergi pe strada care merge spre gara ca au un mag. cu articole sportive..sper ca nu aiurez... Pupici si o zi frumoasa, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare! Aime,multam frumos ptr cafea,a prins tare bine:),nu stiu ce am in ultima vreme cam dorm pe mine.. Si mie mi-e dor de cafelele "ralucesti"...dar..daca nu mai vrea sa ne serveasca cu cafele..ce sa-i faci?S-o fi saturat de facut cafele? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot vb. de cafea: sunt la a II-a pe ziua de astazi [:I] asa ca va invit, virtual, la drogulet [:D] Ralu: somezi aici? [zz] macar sa ma injuri si tot intri sa scrii ceva [:D] Caut ochelari de soare pt. pitica si nu gasesc mici, pt. ea. Pe independentei nu mai este, langa Continental nu au asa mici, la sanopsis nu au. Unde mai gasesc in Is mag. optic? nici macar de la chicco nu gasesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...