Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Darria
Daca tot vb. de cafea: sunt la a II-a pe ziua de astazi [:I] asa ca va invit, virtual, la drogulet [:D] Ralu: somezi aici? [zz] macar sa ma injuri si tot intri sa scrii ceva [:D] Caut ochelari de soare pt. pitica si nu gasesc mici, pt. ea. Pe independentei nu mai este, langa Continental nu au asa mici, la sanopsis nu au. Unde mai gasesc in Is mag. optic? nici macar de la chicco nu gasesc.
sint la kids land la iulius mall. dar nu mai stiu la care din magazine cam 50 ron, se prind cu scai, ceea ce e ok, dupa mine edit: e mag. ala ce are doar jucarii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionika: la optica de langa continental(am uitat numele [:I] ) ne-a spus ca au nevoie, sa le protejeze ochisorii. Am fost cu piticul mic. Am mai colindat si pe la alte mag. si nu mi-a spus nimeni ca nu sunt rec. Caut acum ochelari si parca vad ca a mea odrasla nu o sa-i poarte [:D] ca-i lipesc cu super glue de urechiuse [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vlad are de anul trecut (pe atunci i-am gasit in Italia), eu am citit ca au nevoie si copii de protectie UV. ii poarta doar cand bate vantul (sa nu-i intre praf in ochi), in rest ii scoate si-i pune foarte des, sunt pline lentilele de degetele.
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Aime: multumesc ca mi-ai amintit [flo] sunt un pic "deraiata de pe traseu" fiindca am mai fost la un cardiolog astazi. La multi ani! Paula. Multe bucurii din partea copilasilor si tot ce iti doresti sa se indeplineasca [flo] [flo] [flo] La multi ani! celor ce poarta numele Sf. Petru si Pavel [flo] [flo] [flo] Sa fiti sanatosi si fericiti [cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alice,sigur ca trebuie sa mergi la medic gastroenterolog..el iti va spune ce-i mai bine ptr tine.N-am auzit de Balan..BAfta.. Nu stiu ce cred medicii oftalmologi..insa copiii nu suporta prea bine soarele,Catalina are ochelari de soare(mai mult de fitze ..) de multa vreme caci o deranjeaza soarele tare si nu poate sta cu ochisorii deschisi. La multi ani Paula!Sa fii iubita! La multi ani si celor care poarta numele sf Petru si Pavel!!! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...