Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

Buna seara, am revenit, dupa o saptamana de alergatura: Iasi-Mangalia-Bucuresti-Gura Humorului-Iasi. Ma intreb daca nu am stat mai mult in tren decat pe unde-am fost... Gabi, d-na de care am vorbit la pranz a renuntat la costum. Felicitari tuturor sarbatoritilor si multumim si noi mult de tot pentru urarile pentru Ruxi. Am sarbatorit cu nasa ei in Bucuresti, la un Mc'Donald. In rest, nimic nou, sunt cam turtita si fara chef. Adi, misto tortul! Distractie placuta pe unde mergeti! Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
No problema Dana...o rochie era data la BT, mi-am amintit ca tb sa o recuperez....si inca niste costumase. Bine ai revenit din concediu si fruntea sus, acum incepe munca din nou, trebuie sa treci cu bine peste vara...eu te incurajez pe tine...ca eu... Oricum la tine e racoare la centru...asa ca macar din punctul acesta de vedere e ok. Fetelor...ce se mai aude de intalnire? Eu plec in acest WK-end, dar sapt viitoare.... Pupici, GAbriela [dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata fetele! Adi [bis] ce sa mai spunem...esti o artista, fara exagerare. Miha [pup] Dana, bine ati venit din concediu, nu ne povestesti...si de ce esti turtita, dragutza, hai, fruntea sus...sanatosi sa fiti [pup] Racoare tuturor, ce altceva pot sa va urez? [:D] aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos ptr felicitari...ptr mine acum este o pasiune,daca ar fi s-o transform in ceva de facut zilnic nu cred ca mi-ar mai place si vb Cristinei,mi-ar trebui muuulta rabdare.. Dar cand voi sta la casa cu terasa...[:D] va voi invita la ceva bun din cand in cand..promit. Oana,borcanul de dulceata cand si unde ti-l dau?Ramane pe saptamana viitoare? Poate facem si-o intalneala? GAbriela,daca-ti lasa matusa mostenire ma primesti si pe mine? Oare nu mai pica putintica ploaie? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele..va primesc pe toate...numai sa vina mostenirea.... Adriana...eu m-am uitat pe toate torturile astazi...ca m-am laudat la cineva, dar ai facut mult mai multe intre timp...cartea, cel cu visine si capsuni...felicitari inca o data... La ploaie ma gandesc si eu. Joi merg la baieti...si Matei deja a comandat: skatebord(oare n-o fi prea mic?), transformer care se face pasare si nu stiu ce ou Dino din reclama de pe minimax sau cartoon network. Pupici si racoare... Gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor din Iasi. Cred ca multe dintre voi ati citit articolul de ieri, dintr-un ziar local. http://www.ziuaiasi.ro/articol.php?id=10980 Putem face ceva? Eu ma duc maine cu alta transa de haine, de data asta nu la Elena Doamna, unde am nascut si am mai dus hainute, ci la Cuza_voda. Pentru fetele ce au nascut acolo : e chiar asa tragica situatia?[:(!] [url="http://community.webshots.com/user/Alina922"]Vlad-Sebastian[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut! fetelor stiti cat mai e onorariul la preot pt. cununie? cel platit de nasi..e vb de Bis. Nicolae Domnesc, de langa Casa Dosoftei.. multumesc!
[url="http://good-times.webshots.com/album/559189302dNoZwP"]Burtik[/url] Cristina 23+ [gravi] cu [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev297pr___.png"]Alessia Stefana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Alina este situatia reala. Stiu asta de anul trecut. Am avut o mamica in salon care nu avea banuti nici de pampers, hainute, drum pana acasa, etc... Nu mai spun pt. celelalte necesare unui bb. De papa pt. ea ca sa aiba laptic nici nu mai vb. cu toate acestea avea saraca ceva laptic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...