Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ghinetz Am chef sa ma plimb prin ploaie. Nu mai suport caldura. Vreau la munte! Sus-sus, in Rodnei, langa un izvor. Cu afinii infloriti, cu pasarele...Cu cortul si nelipsita chitara. Cu prietenii. Cu supele alea din punga - care acolo erau delicioase. Cu pesmeti.Cu un gat - hai doua - de tuica de casa....
[hippi] mmm, si eu vreau! ne luam si copii, sau ne intoarcem in timp? [hot]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sunt singura, copiii sunt la tara si sotul la capitala si ascult Taxi...sunt superbi, nu i-am mai ascultat demult. Si aveti dreptate...ma simt ca in studentie. Ia dati boxele la maxim si ascultati aici: http://www.trilulilu.ro/Piticu21/ab05205181c3f6 e superba... Andrea bine ai revenit si sa-ti fie de bine concediul. Adi, drum bun si distractie placuta. Oana...acus te intalnesti cu RECLAMA ILEGALA, Siminoc, nastere usoara sia steptam sa ne povestesti... Pupici si o seara placuta. Vreau si eu ploaie.... Gabriela [dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu intarziere LA MULTI ANI[s] tuturor sarbatoritilor de saptamana trecuta! Sa fiti fericiti si numai bine! Ioana, trebuie ochelari de soare la copii. Dna dr. Bogdanici i-a recomandat lui Alex - avea 3 ani si 5 luni asta iarna! Nu cu lentile de sticla ci din plexi. Alex a avut si anul trecut o pereche, insa anul asta i-am adus cu lentile polaroid si chiar ii cere de fiecare data cand iese din casa. Adriana, super torturi! Eu cica sunt la slabit si nu pot nici sa vada asa ceva in nici un caz sa gust, dar cred ca maine am sa fac o exceptie! Nu le-am vazut pe toate dar sunt o nebunie! Andrea multumesc mult! Sa-ti fie de bine concediul si sa fiti sanatosi! Pozele sunt super iar printesa... no comments. Dana bine ai venit. Fetelor, sunt f. suparata. I-am facut lui Alex un rand de analize si nu sunt prea incantata de rezultate... Vineri le vom repeta... In fine, sper sa fie totul OK. Pana atunci nu prea mai am putere sa mai fac nimic. Va las. Carmen "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Sunt inca somnoroasa. Si...vorba Gabrielei: singura si fara obligatii. Asa ca o sa ma bag iar in pat sa ma uit la Mircea Badea, ca aseara nu l-am mai vazut. Pana una alta....ascult Taxi. (multam Gabi, de mult nu am mai ascultat) Carmen imi pare rau sa aud de analize. Lasa, o sa treaca... Nu ne-ai mai spus ce a zis dr. Gotia Oana [gravi] 37+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ghinetz
Buna dimineata. Sunt inca somnoroasa. Si...vorba Gabrielei: singura si fara obligatii.
Mey...e chiar asa de bine fara obligatii? [:D] Diseara ar trebui sa-l las pe Robert sa doarma la bunica,sa vedem cum reactioneaza,sa-i facem pregatirea pentru plecatul la mare,si imi vine sa bocesc numa cand ma gandesc...[q]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha prima despartire e mereu dificila. pentru amandoi. Noi am inceput mai de timpuriu sa-l lasam cate o noapte la mama. La inceput sunam din ora in ora, pana ma asiguram ca a adormit. Acum am ajuns sa savurez momentele. Mai ales ca la "cat sunt de gravida" abia mai reusesc sa ma descurc. Asa ca...Si nici nu vreau sa-l fac vreun dependent de fusta mea. Iar in plus, ma gandesc ca acolo unde e...ii e bine. Ideea e ca acum sunt si fara sot. Poate dau o petrecere in pijamale! Oana [gravi] 37+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen,ma bucur ca-ti plac torturile mele...btw,si eu eram la slabit..dar cu atatea prajituri in jurul meu in ultima vreme..am pus inapoi vre-o 2 kg ,kg date tare greu jos..asta e..saptamana viitoare o iau de la capat cu branza si rosii..:) Eu sant tare suparata,tatal meu e in spital de luni,foarte grav,nici nu stiu daca sa continui de facut bagaje sau sa amanam..,as amana,dar e tare greu caci sant toate platite,nu numai rezervate..offf. AM duc la pranz sa vb cu dr sa vad ce mai spune,pana acum a fost tare rezervat si nu s-a pronuntat deloc.Poate azi aflu ceva mai sigur..nu stiu.. Sant printre noi fete care lucreaza la gastroentero in Spiridon? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa Adriana tatalui tau! Nu stiu pe nimeni la gastro', cand am avut nevoie m-am dus glont la dna dr. Cijevski si am vorbit direct cu ea. Fara jena si direct. Mi se pare o persoana extraordinara si de un mare profesionalism. Inca o data sanatate! In ce priveste slabitul eu iau reductil si desi nu tin un regim strict am salbit intr-o luna 4 kg. Daca tensiunea iti permite poti incerca, dar mergi intai la dr. Sotul meu nu a putut lua medicamentul. Dupa 2-3 saptamani de efecte adverse nu mai am nici unul... si e OK. Oana, i-am facut analizele copilului. ASLO =100, iar la exudat a iesit streptococ beta hemolitic non grup A - nu aveau reactivi pt detectarea grupului - si l-am repetat sa vedem ce este de fapt - Dr. a refuzat sa ii dea tratament cu antibiotice - a iesit o antibiograma cumplita,find rezistent la penicilina - pana nu are confirmarea testelor pt ca, in mare, per ansamblu, restul analizelor nu arata ca ar avea vreo infectie in organism! Doar creatinina e putin scazuta - 0.5, insa sunt unitati comapartive pt adulti nu pt copii. Am sa aflu maine si apoi luni la repetarea analizelor! Cred ca sunt nebuna dar i-am facut deja de 2 ori analizele la Medecenter si la spitalul Sf. Maria si le repetam si maine la Sinevo. Pur si simplu vreau siguranta. Am fost si la ortopedie si dr a spus ca fizic nu vede nimic patologic, pana nu vede analizele nu recomanda inca CT... iar in ce priveste posibilitatea necesitatii de punctii sternale ramane rezervat... totul depinde de hotararea dr de la hemato'. De asta sunt innebunita, nu stiu inca nimic clar... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...