Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

[hia]nu m-ati uitat de tot, asa-i?[olala] am venit sa va ofer o cafeluta, in viteza, ca-s prinsa de treburi care de care mai importante[;)] am vazut ca avem fete noi... va salut si eu! Si bolnaviori pe aici....[V] De la mine cate un [pup]pentru fiecare, sa treaca... Adi, sper sa fie in regula cu tatal tau. Imi pare tare rau sa aud asa vesti proaste. :( Lili...[cheers]felicitari si astept sa imi spui ce directie iei de acum... [;)]Esti deja in Finlanda??? Ca eu am ramas un pic in urma cu stirile[:I]Salutari si pentru Andrei de la mine! Celor care plecati in concedii va doresc sa aveti vreme buna si multa, multa distractie![auto]Imi vine si mie randul acusi![;)]Abia astept!!!!!! Mi-e dor de toata lumea si de vremurile trecute, sa stiti! Si ma gandesc mult la cum era acum un an-un an si ceva, pe aici... S-au schimbat destul de multe intre timp.... Opriti-ma, ca dau in melancolie si nu-i a bine[V] Ce vreti sa va mai zic??? Ca eu aveam mai multe de spus, da' am uitat... Batranetea asta.... hmmm....[:D] A.... mi-e dor de Vladut si astept pozici proaspete!!!!!!!!![pup][pup][pup] Daca imi mai amintesc ce voiam sa mai zic, revin...[:X] Sa aveti un week-end minunat!!!!! Pupici pentru toata lumea![recevere] "Atunci cand primavara vine,/ Mi-e dor de toamna aurie/ Si-asa traiesc mereu cu dorul,/ Un dor nascut de nostalgie./ Si draga-mi este viata/ Si-accept sa ma mai nasc o data,/ Sa zbor prin timp, din vara-n vara,/ Cu inima curata..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ralucaaaa....bine ai mai venit pe la noi! [pup] As vrea si eu o cafeluta dar nu pot sa beau asa ca te invit eu la o limonada. [:D]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pe maaare fuga, da nu ma pot abtine sa nu intru macar un pic [:I] Raluca [pup] si ma bucur ca mai dai de veste [flo]. POze cat de curand, astept sa mi le trasfere de pe yahoo si apoi cu cata alergatura avem ... nici nu prea l-am mai tras in poze. Darria ma bucur f tare ptr ca diagnosticul s-a infirmat (asta apropo si de ce-am mai vb noi ref la dr...uite asa mai auzi referinte de la unul, la altul si ...) si ma bucur ca sunteti mai relaxati, va doresc o vacanta placuta, odihnitoare si piticutei [pup] si sa-i priasca de minune prima iesire. [pup]-ici tuturor aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralnied1 Mi-e dor de toata lumea si de vremurile trecute, sa stiti! Si ma gandesc mult la cum era acum un an-un an si ceva, pe aici... S-au schimbat destul de multe intre timp.... Opriti-ma, ca dau in melancolie si nu-i a bine[V]
hai sa te opresc eu - dar cu vremurile prezente ce-i asa de rau? ne-am mai inmultit (ma refer la membrii noi [:D]), au mai aparut si bb-ei noi... [hot]
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aime: multumim frumos [flo] [flo] [flo] Multa sanatate lui Vladut dar si voua [pup] Mihaela: mergeam si la al treilea medic, daca era cazul si chiar ca nu stiam pe care sa-l cred daca era alt diagnostic aseara. Apropo de praji cu frisca naturala: langa Ana este o cofetarie(e vecheee, fosta de stat), am uitat cum se numeste. Noi de acolo mai luam praji - am intrebat si mi-au raspuns ca frisca este naturala. La gust pare a fi naturala dar 100% nu am siguranta asta. Preferam praji de la ei decat de la Ana, sunt mai bune: nu sunt atat de dulci, nu se simte gustul de margarina. Ral: fetele nu au timp sa intre dar poti sa faci primul pas pt. readucerea trecutului, adica: scrie mai des pe aici, zilnic [;)] hai sa zic, admit o lipsa la o luna [zz] Simona: nastere usoara, mult laptic si sa fiti sanatosi [flo] Liliana: drum bun si sa revii.........stii tu cum [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, sanatate multa tatalui tau! Nu vreau sa ma gandesc ce e in sufletul tau... Gandeste pozitiv, e cel mai bine... Daria, putere multa! Noi am trecut prin alte probleme cu doctorii, cand Alex era mititel... acum avem altele... din experienta personala, cat mai multe opinii ale dr. sunt binevenite, mai ales cand e vorba de un diagnostic grav... Bine ca puiuta e bine! Si e valabil si pt analize, crede-ma. Trebuie refacute chiar daca nu iti vine sa mai intepi copilul. Candva, cand Alex avea aproape 1 an si o luna, i-am dus la 3 laboratoare din aceeasi proba de urina si am avut 3 rezultate diferite... Imi venea sa ii strang de gat pe bune... pe cei de la Laboratoarele Stefana, Profamilia si MedicalCenter. Si inca as mai avea pofta... Si imi amintesc si de cistografia si punctia lombara facute copilului in mod total inutil... cand esti disperat mergi pe mana lor si uneori nu ai nici diagnosticul si nici tratamentul adecvat. Imi mai amintesc si cum la Iasi copilul avea infectie urinara cronicizata si la Bucuresti era perfect sanatos... Noi am ajuns la al treilea rand de analize si nu stiu ce sa mai cred... parca m-am saturat sa chinui copilul. Am fost azi cu Alex la Sinevo pt analize. Au meseriasi acolo la recoltare, nici nu l-au stresat, nici nu a simtit cand l-a intepat... De acum pana marti stau pe ghimpi... si daca ies tot aiurea plec la Bucuresti cu baiatul. Raluca ce vesti concrete ai? "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by l_carmen2003 Raluca ce vesti concrete ai?
Eu??? De nici unele... A... te-am vazut la Targul de oale in Copou, duminica aia... Da' asa repede ati disparut din imagine si nu am mai dat de voi [V]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by herra hai sa te opresc eu - dar cu vremurile prezente ce-i asa de rau? ne-am mai inmultit (ma refer la membrii noi [:D]), au mai aparut si bb-ei noi...
nu am zis ca e neaparat ceva in neregula cu prezentul... Chiar ma bucur sa vad ca este activitate pe aici... Doar ca senzatia mea este ca atmosfera de pe vremuri era altfel, nu stiu sa o explic... Eram mai apropiate... nu stiu. Sper sa nu fiu inteleasa gresit... Nu am zis cu intentii rele nimic... E doar o senzatie de a mea si sper sa ma insel... Lili... drum bun si distractie placuta! Ne mai auzim noi![;)] Nadia... ai vrea tu [:D], da' stii ca sunt numai pe fuga... Ai vazut si pentru tine cat de greu reusesc sa imi fac cateva minutele libere. [V] Miha, buna a mai fost limonada[^] Robert ce mai face??? Si bebe-ul?[:X] Aime, iubita, mai am putintica rabdare, da' sa va grabiti, ca abia astept...[olala] Cristina (Palmyrah), felicitari de la mine! Apropos: in seara asta, la 23.32, IRIS a concertat in aer liber la Pascani.[bang] Nora???? Dana??? Gabi???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...