Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

Buna seara sau buna dimineata, luati-o cum vreti, ca e 1 noaptea[:D] Ralu, daca de mine intrebi, aici sunt, dar abia am aterizat, Dupa saptamana de concediu, Ruxi mi-a aranjat cateva zile de "spital". Azi dimineata am iesit amandoua, si asta la cerere, ca tratamentul nu e gata. Cand am ajuns acasa magda zacea intinsa pe pat, cu febra 39 si nu se putea tine pe picioare. La 10 noaptea eram iar la spital, dr a zis sa ii dau Ospen si am venit acasa. In fine, sant cam nauca de cap, dar imi voi reveni si eu daca fetele se vor simti bine... Darria, iti sunt datoare cu niste informatii, poate maine reusesc sa scriu PM. Am fcaut si ceva poze, dar cu telefonul si nu am cum sa le scot din el, ca nu am cablul cu pricina. Poti insa sa vii sa le vezi, doar ca sunt asa de mici, ca abia pricep eu care am fost acolo ce-i in ele... Pe maine, sper... Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dana, normal ca de tine intrebam... De cine altcineva??? Imi pare rau sa aud asa vesti rele.:( Sper sa treaca repede toate si sa va linistiti...
LA MULTI ANI, MATEI (Gabriela) - pentru 4 iulie!!! LA MULTI ANI, GABRIELA - pentru 9 iulie!!! Sa fii sanatoasa, fericita, iubita si sa ai parte de mult noroc in viata! Pupici!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi, imi pare rau, tin pumnii sa iti tihneasca concediul. Pup Catalina. Drum bun si vacanta frumoasa! Carmen, sper sa iasa ca lumea analizele alea. Despre intalnire, daca vreti sa veniti la mine, sunteti binevenite oricand, uasa e deschisa de dimineata pana seara si daca aveti noroc, sunt si eu prin zona[:D]... Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela: La multi anisori! pt. Matei Sa creasca sanatos si sa fiti fericiti cu totii impreuna [flo] [flo] [flo] scuze ca abia acum am vazut, dupa ce a spus Ralu. Dana: multa sanatate fetitelor, sa se refaca repede si sa nu fie ceva grav [flo] Acum sunt mai bine? ce au patit de amandoua sunt bolnavioare? Apoi: nu-mi esti datoare cu absolut nimic, situatia este exact invers, datorita tie am cazare [;)] Stai linistita, este timp - de asta nici nu am zis nimic, sa nu te grabesc. Daca e urgenta intreb eu. Pozele nu sunt necesare, imi este suficient ce ai spus. Ral: hai ca renunt eu la timpul meu numai scrie pe aici cateva cuvintele. Acum mai spui ca nu ai timp? [^] eu m-am ales cu un ochi iritat si umflat dar nu e de la consoarta [:D] ci de la un pensat la un cabinet(da' nu-mi mai trebuie), banuiesc, asa ca pana luni la medicul de fam sunt muma padurii [:D] .......... nu vreau sa merg la urgente. Un sfarsit de saptamana linistit tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Matei, La multi ani!, sa cresti mare si sa fii sanatos! Gabi, si tie La multi ani! fericiti alaturi de familie! Numai sarbatori ai in perioada asta: sotul, apoi Matei si tu, petrecere frumoasa! (chiar, cum petreci daca esti singura, copiii la tara si Paul la capitala?[:D] Darria, trimit PM. Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI Matei! Sa fii sanatos si sa-i bucuri pe parinti! Darria,cum adica ti s-a umflat ochiul de la pensat? [ups] Ce ti-a facut aia acolo?Sau esti tu mai sensibila?Sa ne zici unde ai mers ca sa ocolim zona. [:D] Dana,sanatate multa la printese. [pup] Raluca,oricand cu placere mai facem un repetir la limonada. [:D] Chiar asa...se mai aude ceva de intalnire? Vad ca toate intrebam dar nu se concretizeaza nimic. [:D] Dar de asta ce spuneti? http://www.9am.ro/stiri-revista-presei/Social/66664/ [help] O fi adevarat?
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ce se mai aude, revin caldurile? Ca tare a fost bine zilele astea. Sanatate tuturor celor bolnavi. Dana, Carmen curaj! Trec ele toate.... Oana [gravi] 37+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralnied1 Miha, unde-i limonada??? N-o vad...[alcool]
Nu gasesc nici un maimutoi de asta care bea limonada...[:D] Uite pun un [pepsi],dar sa stii ca-i limonada...[:D] [pup]
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, stau cam prost azi cu imaginatia... cred ca a plecat in vacanta... da' sa zicem ca e un Pepsi Lemon[:-)))][:-)))][:-)))] Merci![;)] Vedeti ca maine de la ora 18 la Palat e Caravana Favorit TV. Parca si azi este un concert, din cate stiu eu... organizat de National TV. edit: da, este, azi, de la ora 18, la Palat: Heaven, Margineanu si Sistem edit2: am mai gasit si asta in cautarile mele: Sambata 7 iulie, incepand cu ora 12:00, Asociatia româno-japoneza HIMAWARI organizeaza în Gradina Botanica Iasi la Foisorul Japonez o dupa-amiaza plina de cultura si traditie japoneza, în cadrul Festivalului TANABATA. Vor fi dansuri, muzica traditionala, povesti pentru cei mici, ceai japonez, fete îmbracate în yukata si decoratiuni nipone
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...