Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ralnied1 Cristina, sa va traiasca finii... si mirelui Andrei, te rog sa-i transmiti Casa de piatra de la fostul lui coleg George si de la mine... :D Am ramas surprinsi sa vedem ca, totusi, s-a insurat si el :D
il cunosti? ce mica e lumea[:D] Multumim!
[url="http://good-times.webshots.com/album/559189302dNoZwP"]Burtik[/url] Cristina 24+ [gravi] cu [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev297pr___.png"]Alessia Stefana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! GAbi, s-a intors consortul de la Bucuresti, sau petreci de una singura? Noi ne luptam cu boala, de la antibiotic au revenit problemele lui Ruxi legate de scaunele proaste, ieri au fost zece astfel de scaune, am crezut ca o iau razna, mai ales ca facea si febra mare ce nu scadea deloc. Acum e mai bine, dar i-au iesit basici cu puroi pe amigdale si se plange de durere in gat. Magda e si ea cu puroi in gat, dar se vineri, acum e pe trecute. Nu mai stiu ce sa le dau sa manance, nu pot inghiti, iar Ruxi mai e si la regim, are voie doar orez si morcov. Oooof, uite-asa albeste omu'... Danna, mami de printese
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! Am ajuns si io pe aici! Intai va spunem noutatile (ca avem ceva) si apoi ne ducem sa citim din urma![cit] News: - fostam la doftor (gine) vineri (da' n-am apucat sa va comunic noutatile) - bebe nu se grabeste deloc - colul s-a mai scurtat un pic si s-a deschis un pic - daca pana joi 12.07.2007 nu se hotaraste sa vina la intalneala cu mami si tati, dr va interveni; deci joi cel tarziu tin bebele in brate! [bis][bis][bis] - indiferent daca incepe travaiul sau nu, va fi cezariana, ca nu s-a intors! doar poate un miracol (la care, bineinteles, ca mai sper![:D])! - dr mi-a spus sa ma gandesc ce anestezie vreau! [cool] inclin spre rahi, pt ca stiu cum ma simt dupa, am avut si la operatia de apendice (ce-i drept acu' 100 de ani[:D]) si-mi voi vedea comoara, da' tr sa mai studiez subiectul! - mi-a recomandat sa folosesc burtiera dupa, macar vreo luna! Acu vreo sapt sau doua dr ne-a schimbat DPN-ul din 9.07 in 12.07, da' cred ca eram (si sunt) prea nerabdatoare si nu l-am schimbat![:D] Simona[gravi], mamica de [fetita] Miruna A M R 3 ZILE (teoretic! cu tot cu prelungiri!) [:D] [url="http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/simona_mandru/my_photos"]poze cu burtica si fara[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Darria Simona: nastere usoara, mult laptic si sa fiti sanatosi [flo]
Multam fain! [pup][pup][pup] Simona[gravi], mamica de [fetita] Miruna A M R 3 ZILE (teoretic! cu tot cu prelungiri!) [:D] [url="http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/simona_mandru/my_photos"]poze cu burtica si fara[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela, multi anisori si buni pentru Matei! Sa creasca sanatos si sa fie norocos! Multi ani si buni si pentru tine! Sa fii iubita, fericita, sanatoasa si sa ai parte de tot ceea ce iti doresti![bis][bis][bis][bis] Scuze ca abia acum am vazut, dupa ce au scris fetele! Simona[gravi], mamica de [fetita] Miruna A M R 3 ZILE (teoretic! cu tot cu prelungiri!) [:D] [url="http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/simona_mandru/my_photos"]poze cu burtica si fara[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by palmyrah2002
Din nefericire tot pe fuga,dar cu vesti bune ! AM LUAT ZECEEEE LA DISERTATIE !AM TERMINAAAAAT ! [bere][hot][bis][cheers][cheers][cool][berica][jamaica][berica][hippi][papica][pahar][roker] Nici nu-mi vine sa cred;a fost greu,dar a trecut,acum ma pregatesc intens pentru CONCEDIU![:D] Plecam miercuri la Sinaia ,1 saptamina si apoi mai vedem! PUPICI DULCI SI MULTA SANATATE TUTUROR! Pentru cei care pleaca in vacanta,sa aveti parte de vreme buna,nu caniculara si sa va odihniti! [flo][flo][flo][flo][flo] [pup][pup][pup][pup][pup]
Felicitari pentru dizertatie![cheers] Concediu placut! Simona[gravi], mamica de [fetita] Miruna A M R 3 ZILE (teoretic! cu tot cu prelungiri!) [:D] [url="http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/simona_mandru/my_photos"]poze cu burtica si fara[/url] [foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti cei bolnaviori, sanatate multa! Nu stiu cand mai apuc sa mai scriu pe aici! Va pup pe toate, aveti grija de voi si va dau de veste cat mai curand posibil, cumva (stiu eu niste fete dragutze pe aici care va vor transmite mesajele mele[:D])! Simona[gravi], mamica de [fetita] Miruna A M R 3 ZILE (teoretic! cu tot cu prelungiri!) [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela, [s] si multa sanatate si fericire! Si dragoste! Cu intarziere [s] si pentru Matei, sa fie sanatos si fericit si sa va bucurati de copii! Dana, sanatate multa fetelor. Va dorim numai bine. M-a sunat cu cateva minute in urma o amica si spunea ca fetita ei - 3,5 ani - are febra mare si nu raspunde la tratament. Toti dr. sunt ba in concediu ba au examene... Simona numai bine si nastere usoara. Raluca, salutam revenirea... Sunt prea stressata sa te mai tachinez, dar imi rezerv spatiul necesar...[:D]. Cristina, felicitari si concediu placut. Multumesc de suport. Numar orele pana la ora 14 cand merg sa iau rezultatele, tineti-mi pumnii. Nu stiu daca am mai avut asemenea emotii in ultimii ani... Toate bune si sanatate copiilor bolnaviori. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...