Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, eu si Matei va multumim pentru urari [flo][flo][flo][flo], sunteti niste dragute. Ieri am sarbatorit un pic si a fost totul ok. Acum suntem toti acasa, incepand de duminica....asa ca sarbatorim in familie tot. Carmen fii optimista si sa vezi ca totul va fi bine.... Dana, multa sanatate la fete si sa auzi mvesti bune. Siminoc..nastere usoara. Raluca spor la treaba si multuimi de cafeaua din zilele trecute. O zi racoroasa, Gabriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor si multa sanatate celor bolnaviori si din partea noastra! Simona, nastere usoara si un bebe sanatos si mancacios. Cristina, felicitari pentru reusita si vacanta placuta! Ieri am fost la Kidsland si am observat ce cavaler este Matei al Gabrielei. Stefi a mea a cazut in piscina cu bile si nu se mai putea ridica si Matei s-a oferit sa o ajute, numai ca, bineinteles, Stefi striga de zor "mama, mama" [:D]. Cine m-a vazut ieri la Mall spunea ca nu sunt intreaga la minte, eram singura cu un copil de 10 ani, unul de 8, unul de 6 si unul de aproape 3 si unul in burtica [:D] (mi-am scos nepotii la distractie), din fericire a aparut si sora mea cu bebelusul ei de 8 luni cand a venit vremea sa mergem la inghetata. Acum sunt in cautare de bona (pentru sora mea) si de cineva pt. curatenie (pentru mine). Amandoua stam in Tatarasi, sora mea are nevoie de bona de la 1 septembrie, iar eu vreau pe cineva care sa vine o data pe saptamana, sa dea cu aspiratorul, sa stearga pe jos, sa stearga praful, sa calce rufe. Sper sa ma puteti ajuta! Pupici, Andrea [gravi] si Stefania [zana](13.08.2004) Poze Stefi[url="http://community.webshots.com/user/a_mironeanu"] mai vechi [/url] si [url="http://community.webshots.com/user/2004Stefi"] mai noi[/url] [cit] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241"] O poveste despre o raza de soare [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by amironeanu iar eu vreau pe cineva care sa vine o data pe saptamana, sa dea cu aspiratorul, sa stearga pe jos, sa stearga praful, sa calce rufe. Sper sa ma puteti ajuta!
de un "cineva" din asta as avea si eu nevoie - poate vrea un ban in plus, nu numai pentru o zi pe saptamana...daca gasesti...sau daca gasesc...
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca am reinceput sa respir. Ideea e ca era sa innebunesc zilele astea. Vorbeam cu avocatul meu azi si aratandu-i cele 3 randuri de analize ale copilului am intrebat ce as putea face... Medicarom mi-a dat rezultatele pe 1 iulie - recoltate de pe 28 iunie - din care reiesea ca am copilul grav bolnav. Spitalul Sf.Maria si Sinevo mi-au dat azi rezultatele la analizele recoltate pe 4 iulie si respectiv pe 6 iulie, din care reiese ca Alex e OK. Ar trebui sa ii dau in judecata si sa cer daune morale, nu? Pt cat am imbatranit zilele astea si pt ca era sa supun copilul la tratamente inutile si daunatoare. In fine, efectiv mai intai reinvat sa respir apoi ma mai gandesc. Voi ce spuneti? "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by l_carmen2003 Raluca, salutam revenirea... Sunt prea stressata sa te mai tachinez, dar imi rezerv spatiul necesar...[:D].
vai, adica n-am scapat??? si eu, care tocmai ma gandeam ca te-ai linistit... :D si eu ma bucur mult ca Alex e in regula... Medicii astia... :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara. Pe fuga in seara asta caci maine ma internez, iar joi....NASC!!! Joi voi avea bble in brate! Sunt si emotionata si nerabdatoare. La multi ani, Gabriela!!! A curs sampania zilele astea, nu?! Cred ca ai mai pastrat un pahar si pentru intarziati, asa-i?! O rugaminte indirecta: o fata din Bucuresti cauta o carte care nu se gaseste decat la BCU-Iasi. Ma ofersem sa o ajut, dar dr. m-a programat la cezariana mai devreme asa ca... Poate puteti voi - cineva - sa-i dati o mana de ajutor, asa, in spiritul DC-ul. Mai multe detalii [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=103541"]aici[/url] Carmen, bine ca e pana al urma e bine. parul alb...hm, cine mai sta sa-l numere! Dana, muuuulta sanatate fetelor. E groaznic sa-ti fie copilasii bolnavi, stim cu toatele. Suntem cu gandul alaturi de tine. Oana [gravi] 37+5zile [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ AMR 2 zile "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara...felicitari Carmen, ai scapat de un maare stress si vorba Oanei...nu conteaza firele albe, astea se acopera. Sanatate multa lui nAlex si alunga gandurile negative, de cum iti dau tarcoale. Oana, nastere usoara...Ti-ai pregatit bagajul? Ai luat o jucarie sa-i spui lui Stefan ca e din partea fratiorului? Concediu placut si sanatate bolnaviorilor, GAbriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...