Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

Buna dimineata si un capucinoo rece sau racoros.... V-ati trezit? Ce mai faceti? Oare vine ploaia si la noi? Hai inviorarea...ca e cam slaba miscarea... Dana, ce-ti fac fetele? Carmen, ce ne mai spui de Alex? Andrea, imi pare rau ca nu ne-am vazut pe 9, la Mall, oricum eram in al nouale cer ca implinisem 24 de ani....si n-am mai avut ochi sa studiez mai bine lumea din jur. Incerc sa te ajut cu o menajera...dau acum niste telefonae si te anunt pe pm . Pupici la toata lumea si o zi racoroasa, GAbriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Oana si Simona - va tin pumnii pentru maine!!!
[majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]
ma voi gandi la voi, sa fie totul bine! [ruga]

Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wauuu....Oana...ce fericire ...Hai ca noi facem galerie! [majoreta] Aveti idee daca in Iasi exista o reprezentanta Indesit?
[url="http://bd.lilypie.com/8gdMp3/.png"]Miha[/url][gravi] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2595202670088512827FqdBsl?vhost=good-times"]Robert[/url] [hia]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, eu sunt fata despre care va povestise Oana ca am nevoie de o carte din biblioteca ieseana! Credem noi ca o gasim in cea de Litere! Exista printre voi cineva in masura sa ma ajute? Rog mult de tot un raspuns pentru ca am nevoie de ea sa definitivam referatul de doctorat al sotului, iar sustinerea este pe 26 iulie! Cu mii de multumiri anticipate, Kasiana Kasi si Victoria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un calda salut de la mine .[hia] Am din nou nevoie de ajutorul vostru .Poate cineva sa-mi recomande un oftamolog bun si de incredere ,cu cabinet particular ,in Iasi ptr ca trebuie sa se opereze mama mea de cataracta .Daca puteti sa-mi dati si nr tel. va ramin datoare . Numai bine si multumesc. Ingrid amore di mama
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by buli
fetele, Oana, Simona, tinem pumnii sa nasteti usor si fara probleme, s-aveti bebei sanatosi si mincaciosi [pup] Carmen, bine ca n-are nik copilu ... restul sint detalii. ai sa le uiti indata.
Stiu ca asa e in principiu, dar... ia ganditi-va ca faceam infarct la citirea primului rand de analize,sau mai rau accident cerebral... sau ca era un pensionar care se multumea cu un singur rand de analize si intra pe tratament... sau mai stiu eu cine si se petrecea o nenorocire... Ma gandesc ca in 2005 am pierdut o sarcina din cauza unei infectii urinare inexistente tratata cu norfloxaccin... "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by eryteea
Un calda salut de la mine .[hia] Am din nou nevoie de ajutorul vostru .Poate cineva sa-mi recomande un oftamolog bun si de incredere ,cu cabinet particular ,in Iasi ptr ca trebuie sa se opereze mama mea de cataracta .Daca puteti sa-mi dati si nr tel. va ramin datoare . Numai bine si multumesc. Ingrid amore di mama
Pt.operatie cataracta eu ii recomand pe cei 2: Dr. GALAN SMARANDITA SANOPTIC IASI,STR.I.CREANGA NR.19,BL.U2, Tel.:0232-279910 CLINICA OFTALMOLOGICA OFTAPROF- Dr. Chiselita Dorin STEJAR. NR.54, Iasi, Telefon: 0232 250 423 Multa sanatate mamei tale!
[url="http://good-times.webshots.com/album/559189302dNoZwP"]Burtik[/url] Cristina 25+ [gravi] cu [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev297pr___.png"]Alessia Stefana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...