Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by g_ioana
Neatza,pentru ca tot vorbiti de cofetarii si torturi,stie cineva de unde pot cumpara si eu niste figurine de pus pe tort,gen Alba cu piticii,pliiiiizzz!!![flo] Carmen sanatate multa lui Alex!!![flo] [url="http://www.dropshots.com/emig"]filmuletze[/url],[url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gorodeii/my_photos"]gorodeii[/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=79365"]aripile mele[/url]
Hihihi...si am vrut eu sa pastrez piticii ,dar au sarit ai mei pe ei si i-au casapit,mai am doar un pitic fara caciula ,papuci si manute. La cofetariile din Mall(Iulius si Moldova) am vazut,si niste trandafiri si bebelusi la Miorita. Ce anume cauti? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Carmen, incearca pentru tuse Stodal. la noi a fost intodeauna cu efect. Nu stiu medic naturist, dar daca vrei iti dau nr. dr. Receanu (homeopat). Mergi pana la urma la Gotia cu problema cu piciorusele? Simona, bine ai venit si aici pe forum. sa vezi ce intalneli bestiale sunt aici, mai ales cand copilasii is mari! Cu dans si Martini.(nu mai zic, ca mi se face pofta, si nici macar o bere fara alcool nu am; si mi-e lene sa cobor sa-mi iau) Gabi super simpatic Matei. Greiere indolent, cica...[:)))] Oana [gravi] 35+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu o rugaminte: recomandati-mi un medic ortoped bun pentru adulti. Pe mama o doare tare mana. Apropae nu o mai poate folosi la anumite miscari (nu se poate tine de bara in mijloace de transport, nu o poate intoarce pentru a se incheia la sutien) Ma gandeam chiar la un medic de la Recuperare. Nu stiu ce sa fie?! Ea e f speriata! A mai si citit nu stiu ce prostii prin reviste si...! Multumesc. peseu: de intalnirea noastra se mai aude ceva? ca maine poimaine nasc si...atunci o sa fie mai greu. Hai sa ne vedem cand vine Dana la ea! Sau sa inauguram Fun Party??? Oana [gravi] 35+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionika, eu iti trimisesem pe PM o reteta buuuuna! ma bucur ca iesit delicioasa si cea recomandat de ei. Si cea de la gabi suna bine si e usor de facut, mai ales pe caldurile astea cand nu stii cum sa eviti statul la bucatarie. Oana [gravi] 35+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, te rog da-mi nr. dr Receanu, vreau neaparat sa fac ceva si trebuie sa fie constructiv. Gabrielanu stiu ce sanse am sa ajung la salina anul asta, dar am sa imi cumpar un aparat de aerosoli si am sa incep. In ultima instanta presupun insa ca am sa fac tot ce e posibil si am fac un drum de cateva zile si pana la Salnic Moldova sau Praid daca nu se poate altfel. Aseara dupa Erdomet, dar pe la 23,00 , s-a linistit si Alex cu tusea iar azi chiar nu a mai tusit mult. Dr spunea ca e putin probabil sa fie alergica tusea insa ca e nevoie de ceva investigatii. Maine mergem la Gotia sa vedem cu piciorusele ce e. Am emotii. Azi am stat cu el si l-am cocolit; am fost la spital sa il vada iar dr. si imi spunea ca e asa obosit ca nu se poate ridica de pe scaun sa coboare din masina. Si arata palid si epuizat. Cica nu are nici rosu in gat, ca e pur si simplu slabit ca nu a mancat nimic de joi seara - adica doar cateva guri de lapte, o lingura de branza, cateva fructe si cam atat - si de vina ar fi si caldura. Am senzatia ca o zbarceste al nostru dr. ca nu stie ce are copilul... Sper sa fie doar o senzatie... L-am lasat sa se joace cu copiii - daca a zis dr ca nu are nici rosu in gat si nici nu mai tusea - si parca a prins puteri... dar cand am ajuns acasa iar nu voia sa manance si cu greu a adormit. Ma doare capul pur si simplu. Adriana, smecheria e sa rezervi biletele astfel incat sa prinzi un w-e intre dus-intors in intervalul de o saptamana. Si cu cat mai devreme faci rezervarea cu atat e mai ieftin. Numai sa faci rezervarea si sa si achiti tot atunci. Noi pt Barcelona am platit 338euro/bilet cu tot cu taxe, cu rezervarea facuta de pe 15 aprilie si plecare pe 18 mai, Iasi-Barcelona dar, am fi platit 225euro/ bilet daca am fi achitat pe 15 martie atunci cand am facut rezervarea pt biletele pt concediul de la Nisipuri... si ne-am interesat de bilete, atunci atat ar fi costat. Cu Blue Air nu merg orice ar fi. Si cred ca nici cu Carpat Air nu mai merg asa repede... Low cost e low cost si la siguranta si la tot. Bine ai venit Simona. Nastere usoara si sanatate multa! Oana, [flo] mult a fost putin mai e! La Pol. Recuperare, dna dr. Popovici, sau dna dr. Stamate, sau dna dr. Angelescu. In ordinea asta. g_ioana [flo] multumesc. Ioana,asta e, inarmeaza-te cu rabdare asa fac astia mici... Stai in bucatarie in caldura si gatesti la greu si nici nu se uita la ce faci... de iti vine sa ii iei de fundul pantalonilor si sa ii scuturi la propriu! Sa fim noi sanatosi... de astea tot vom avea... aiurea e ca de multe ori simteam nevoia sa fac economie si sa nu arunc bunatatile facute si uite asa purcelul familiei crestea si crestea ca in poveste... Avis amatorilor nu faceti ca mine! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult fetelor, m-am uitat pe pe Tarom dar e ceva de speriat aproape 800 de euro de persoana ;ma scuzati dar nu cred ca imi permit, o fi riscant cu air blue dar eu sper sa fie bine cand merg eu,daca nu am sa-mi iau inima in dinti si vin cu masina ce sa fac... poate ma credeti o calica dar sincer nu am cum sa arunc cu banii , im plus tb sa-mi ajut parintii si e o necesitate f. mare de bani multumesc oricum! STEFANIA[gravi]+15[copil]Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata... nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404531393"] foto cu burtici[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/slimatei/album/576460762404614118"]nu am fost niciodata un manechin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, nr. de telefon al dr Receanu e 0232/410208. Cabinetul e undeva in Oancea/Tatarasi, in spatele unui punct termic. Ca punct de reper mai poti lua si Sc. Gen. Nr. 10. Receanu va pleca in iulie-august la un congres +concediu. suna cat mai repede si roaga sa te programeze. E f ocupat, dar pt copilasi face concesii. Noi am fost sapt. trecuta. Sa insisti sa te vada el. Sau si el, adica nu doar d-na (sotia). Sa il intrebi fara probleme tot ce vrei sa stii, e f deschis, dar si f ocupat si poate nu-i trece lui prin cap sa-ti spuna ceva. Eu merg cu listuta ca sa nu uit. Oana [gravi] 35+ [baietel]Victor-Constantin si [testoasa]Stefan-Vladimir 4ani+ "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...