Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (55)


Recommended Posts

Simona ,multi ani fericiti alaturi de jumatatea ta!! Cu putina intirziiere BUN VENIT PE LUME fetitei lui Ralucami,felicitari Raluca ,refacere usoara si rapida si sa te bucuri de comoara!!! Carmen multa sanatate lui Alex.Si la mine Alex se plinge de dureri de picioare de la 8 luni ..la inceput mai des acum din ce in ce mai rar ...toti dr pe care i-am intrebat mi-au spus ca sint dureri de crestere asa ca le-am tratat ca atare.Si la mine Alex a racit anul asta la greu acum ii fac de 5 zile aerosoli cu "Fluimicil"-jumatate de fiola si vad ca deja se simte muuult mai bine.Am fost si noi la Praid de PAsti si am stat citeva ore in salina..dar nu as putea spune ca am vazut ceva rezultate..speram sa ajungem citeva zile la mare tot pt el ca cica are polipi,si o sa-i fac din nou un tratament cu bronho-vaxom.Vineri i-am facut un exudat ... din nas de data asta..ca in martie ii gasise streptococul beta-hemolitic si apoi la celelalte exudate nu a mai iesit si tot citesc pe forum ca se scapa destul de greu de el asa ca am cerut sa-i mai fac ceva analize suplimentare(eventual un ASLO) Noi am fost in w-end la Gura Humorului unde i-am taiat motul (putin in avans) lui Timeea si vreau sa va spun ca de pe acum tb sa ma pun pe economii,a ales:parfumul,banii si pieptenele.Numai moda o sa aiba in cap[:D]. Bun venit fetelor noi!! O saptamina placuta tuturor!! Gabi!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gabi,i-ai luat deja motul Timeei?HAi sa-ti traiasca motata.. ..din parfum,bani si pieptene se poate trai foaarte bine! Simona ,mersi,mi-am adus aminte ca am baut odata un ceai la Arte cafe..mai demult..or fi tot astia? Tot prin zona respectiva dar n-am vazut terasa. Am o intrebare.Unde pot merge la gratar cu aprox 20 de oameni?Stiu ca se poate merge la Ciric(nu ne place),laReleu la casute(nu ne place),anul trecut am fost la "numaistiucumsecheama" iesi din oras pe la CUG,faci undeva imediat la dreapta si este rest cu terasa si casute...dar nu mai vrem tot acolo.. MAi stiti undeva ? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun buna dimineata! Eu sant atat de obosita..ca nu pot dormi, sigur stiti despre ce vorbesc.. Ma dor ochii dar daca i-ati vedea cat sant de maaari..hihi.. Oare sa ma duc sa-mi fac cafea si sa-mi vad de treaba..sau sa bag capul in perna si sa incerc sa dorm ? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bun venit iesencelor noi [bis] Acvi sa-ti traiasca cocheta,mey,las sa fie sanatoasa si...parfumata [:D] Despre noi...ne procopsiram cu o alergie,ori l-a piscat ceva,ori c-a manca ca spartu' capsuni (desi nu e priam data)...am vb cu dr si-am primit Claritine si mixtura mentolata,ca le si scarpina pana la sange...cica ii zice alergie de vara sau de vacanta [:D] Adi,dace-ai avut,mama,de nu aveai somn...eu am unul de 100 de pesoane is restanta rau, de cand cu casa asta...da s-o termina vreodata si ne vom hodini si noi [:D].Voi ce faceti, cand va mutati? aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adi, da ce ai patit mamica? Si eu cu o seara inainte bantuiam pe net...ca bausem cafea toata ziua cu musafirii. So, ati vazut anuntul inimioarei 76? Lectii de engleza, 3 ore pe zi, pt o saptamana 50 ron. Copii intre 5 si 12 ani. Eu deja am sunat pt Octavian, sper ca de saptamana viitoiare de cand ii aduc sa ii mai diversific activitatea. Anuntul e sus la mica publicitate. Acum va rog mult sa-mi raspundeti la un minisondaj: daca ati avea nevoie de colac pt plaja, salteluta, etc...eu stiu galetusa pt nisip? Le-ati lua de la mare(ca sa nu va incarcati cu surplus la bagaje?) Sau ati merge pe principiul le iau din Iasi, ca-s mai ieftine? Ma gandeam sa mai adaug ceva la ceea ce vand, caci e cam slabut acum cu vanzarile pt carnaval si chiria tb sa o platesc. Sau din cate ati vazut prin oras, se gasesc de cumparat? Cand eram noi mici mergeam la librarie....acum de unde le cumparam? Multumesc, GAbriela si baietii[dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...