Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (627)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui sarah199065
salut!ma bucur tare mult ca am fost si eu acceptata de voi si mult succes la liniute si sa ne auzim la cat mai multe mamici fericite si posesoare de doua liniute![:D][:D][:D] P.S:nu imi raspunde si mie cineva la intrebari?[q][q][q]
nu te supara pe noi ca nu ti-am raspuns , poate nu au stiut fetele, eu una nu stiu ce ai intrebat ca nu am citit postarile probabil ai fost moderata daca nu te superi ne poti intreba din nou poate te pot ajuta si sigur i-ti raspund [flo] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/31ba3b"]GRAFIC[/url] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui sarah199065
si o alta chestie:ce ma sfatuiti sa incerc sa raman insarcinata cu sotul meu fara a-si mai face si el analize sau putem sa ii dam drumul[xinpat]dupa ce doctorul imi da ok-ul dupa analizele mele?asta daca da DD sa fie totulok,desi imi e cam frica de la celelalte doua pierderi![bang][bang][bang]
align="right" id="quote2">Pai daca ai 2 pierderi la activ, cred ca cel mai important e sa-ti faci tu analizele. Nici al meu nu si-a facut analize inca, desi banuiesc ca cele normale le aveti la zi.(BTS, etc...)[pup]TTCOn voudrait bien un mini nous...Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
buna fetele[pup][pup]fetelor am si eu o intrebare. cand te duci sa faci hsg iti trb ceva pijamaluta la tine,halatel ceva?sau te duci pur si simplu ca la un control?va puuupde azi intr-o sapt sunt cu hsg-ul facut...mi-e frica de mor da asta e[:D]id="red">Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
align="right" id="quote2">EU AM AVUT NEV LA GIULESTI DE HALAT,PIJAMA(CAMASA DE NOAPTE),PAPUCI,UN SUPOZITOR DE DURERE(INDOMETACIN),TAMPOANEanca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!an-Domnisoara chic!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui xdidi
salutare fetelor,katy si eu m-am interesat de hsg...iar in ultimele cautari cei drept de anu trecut din toamna , am gasit la euroclinic cu 750 parca cu anestezie, fara e mai putin...si la sanador ajungea in jur de 300-350, dar fara anestezie totala...baftamai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul
align="right" id="quote2">dar nu ai nevoie de anestezie totala pentru HSG[:D]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!an-Domnisoara chic!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[8D]

Haideti la o cafelutza buna

O zii super tuturor[flo][flo][flo][pup][pup][pup]

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sofi bine ai venit! Iti dorim sa vina bebe cat mai repede![pup]

Sarah mesajele tale apar f. tarziu, scrie 10 mes ca sa scapi de moderare.

Lary, Annare tinem pumnii sa veniti cu IIid="red">.

Anca se pare ca se practica si cu anestezie totala HSG-ul pt ca si pe mine m-au intrebat la Medlife daca vreau anestezie totala. Oricum la ce preturi au... Cred ca o sa fac la Sandor. E un pret mai uman.

 

http://lt1m.lilypie.com/ZZMDp2.png

[ruga] ca in 2011 sa devin [mamica]!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...