Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (627)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cami [pup][pup][pup]

Yo fac curatenie[:D]

 


In fiecare zii tot mai aproape de minunea [caru] noastraid="orange">id="Comic Sans MS">

"A person is a person, no matter how small. "

Dr.Seuss

id="right">id="Comic Sans MS">

Marriage Tickerid="Book Antiqua">id="red">

Trying To Conceiveid="limegreen">

Mamica de ingeras fetitaid="pink"> 27 de sapt,bilateral renal agenesis(2007)id="orange">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui racheel
Citat:
citat din mesajul lui mirunita1983
fetelor cred ca dau si eu o fuga la butoi si luna asta deja ma doare burta am cosuri si temp dim a scazut la 36.9 deci e clar sper macar sa nu imi vina inainte da a merge la doctor[bang]Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
align="right" id="quote2">nu te ingrijora [pup][pup][pup] eu am avut fata plina ce cosuri atunci cand trebuia sa-mi vina CM si temperatura la mine nu a fost mai mult de 36, 8 chiar in unele zile scadea la 36,3, 36,1 .Eu nu am incredere in TB.Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 7+.[ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!id="navy"> id="navy">
align="right" id="quote2"> ce mult mi-as dori sa ai dreptate si sa vina bb si la mine luna asta ;nici eu nu prea cred in temp am avut luni in care dupa ovulatie era 37.2 si nu scadea deloc dar venea ciclul asa ca ..; ;mai am 2 zile pina la testare mai pot spera un pic[:D][pup][pup]Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragutele!

Vad ca ati inceput iar sa palavragiti pe aici, fara mine [:D]. Eu sunt cu totul in butoi, am o stare f nasoala, nici makr nu stiu care e motivul real [bang][bang][bang]Astazi nici makr nu m-am dus la scoala. Am rugat o colega care are ore dupa amiaza sa-mi tina locul. Deci e rau d tot. Va citesc acum si sper sa-mi mai revin [pup]

 

Ancuta , in curand [gravired]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...