Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (627)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cixinica
Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
gata fetele...vineri la 11.30 voi fi la med life la histero[pk][pk][pk]sa imi tineti pumnii.a apropo mi-a zis ca nu imi face anestezie in mana ci direct in col [bang][bang]...god injectie in col[q][q][q]...cine a mai facut?doare?id="red">Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
align="right" id="quote2">Buna fetele!bella nu iti mai face dr. tau HSG? injectie in col? [bang][bang]
align="right" id="quote2">ba da,dr meu. mergem amandoi la medlife.mai bine zis el vine pt mine la med life,e un dr extraordinar.da mai cica anestezie direct in col. na sa pomenesti cand l-am auzit i-am zis sa nu ma mai ia la misto[:D] da cica e pe bune[q]id="red">Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna [pup]

 

Eu sunt cu gripa[q] si e greu ca nu stiu ce sa iau, iau Humex...sa mai iau si Fervex?

 

Asa ma enerveaza ca nu vreau sa ratez ovulatia, asta daca o sa ovulez luna asta [:D]

 

[flo][pup]

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...