Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 ani (627)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mirunita1983
fetelor cred ca dau si eu o fuga la butoi si luna asta deja ma doare burta am cosuri si temp dim a scazut la 36.9 deci e clar sper macar sa nu imi vina inainte da a merge la doctor[bang] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
nu te ingrijora [pup][pup][pup] eu am avut fata plina ce cosuri atunci cand trebuia sa-mi vina CM si temperatura la mine nu a fost mai mult de 36, 8 chiar in unele zile scadea la 36,3, 36,1 .Eu nu am incredere in TB. Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 7+. [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui SS-Tzuky
gabyv, esti o dulce..nush ce sa zic, daca are prietena ta timp si chef, roag-o frumos sa faca un ov. test si intreab-o te rog daca ies ambele linii la fel de tari...deci ea daca e in luna a doua (sarcina usoara si un bebe minunat ii doresc) - n-are cum sa fie LH, ii iese la test HCG-ul. Oricum nimic nu e sigur pina joi cind ajung la doctor, dar na... Saru' mina! O zi frumoasa tuturor!
SS-Tzuky de curiozitate mi-am facut eu un test de ovulatie ca-l aveam pe acasa.Si da linia T este mai inchisa decat cea de control C.Sunt graviduta in 7 saptamani. [flo] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 7+. [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

annare nu presimteam ca sunt gravida si am avut simptome de CM, si adica:aparitia cosurilor pe fata, dureri mici de burtica si spate, sani unul mai tare unul mai moale si dureau putin.Cam atat.Simteam ca-mi vine si nu mi-a mai venit. Nici nu am vrut sa fac test dar, fetele de aici m-au indemnat.[:D]Eu tot asteptam sa-mi vina.Trebuia pe 25 decembrie si eu pe 23 mi-am facut test si a iesit negativ.Apoi l-am facut la 6 zile de intarziere.Mie nu nu-mi intarzia Cm dar, am zis ca pentru toate este un inceput. Si de problemele noastre nu-ti mai spun...[alcool] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 7+. [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui annare
rachell asa sunt si eu...CM nu mi a intarziat niciodata...dar tare mi as dorii sa mi intarzie si mie...oricum mai am de asteptat cateva zile...sunt ziua 23dar de obicei imi vine intre 25 si 27 de zile...acum sa vedem ce vrea DD
roaga-te sa iti intarzie doar daca e bebe, ca altfel e nasol sa iti intarzie cred-ma[pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...