Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rugaciune colectiva pt. a dobandi prunci buni (69)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine v-am regasit fete dragi si Cipicah, Iertata-mi fie tacerea de pana acum, dar, dupa cum stiti, toate actiunile noastre au o explicatie. In decembrie am facut FIV, toate au mers perfect pana la transferul embrionar... cand am aflat ca din cei 3 embrioni obtinuti nu-i de calitate, nici macar unul. I-am luat acasa pe toti insa nu o trait niciunul. Acuma is vindecata si vreau sa duc lista noastra la biserica asa cum a propus camiantonia. Te rog Alina sa ma treci ca participanta. In final doresc sa felicit toate mamicile care si-au aflati pruncii in perioada cand am lipsit de pe topic. Va pup, Deeva iarasi iubeste viata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua fetelor desi nu am postat pana acum aici, va citesc, ma rog cu voi si ma bucur pentru cele care au reusit sa-si implineasca visul pogonici, pinuta sa va traiasca minunile si sa va bucurati de ei[flo][flo] deeya73 ti-am citit postarea dinainte de Craciun, m-am regasit in ea,iti doresc ceea ce-mi doresc si mie, puterea de a merge mai departe si cat mai curand Dumnezeu sa faca si pentru noi o minune[flo][flo] si celorlalte fete de aici le doresc sa fie binecuvantate cu pruncul mult asteptat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta! Am facut o lista pe prima pagina. Intrebare: lista fetelor care vor sa citeasca un psalm, mai e valabila? Stiu ca tb sa vb cu duhovnicul despre citirea psalmului/lor. ALINA [mamica] de [hippi] [url="http://lb3f.lilypie.com/G9GLm8.png"]IOANA[/url] (11 Ianuarie 2008) + [caru] [url="http://lb1f.lilypie.com/6LuHm7.png"]JUSTINA [/url](14 Aprilie 2010) [url="http://ioana-justina.blogspot.com/"] Blogul fetelor! [/url] MULTUMESC DOAMNE PT CELE 2 PRINTESE!![ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deeva: Imi pare rau pentru nereusita ta.....Sa nu-ti pierzi speranta!! Noi am facut deja 2 FIV-uri cu rezultat negativ si acum am inceput si FIV3, speram cu toata fiinta noastra ca Bunul Dumnezeu se va indura si de noi! Cami Antonia: Ce printesa mare aveti!! Sa fie sanatoasa!! Te felicit pentru initiativa, dra cred ca listele trebuiesc refacute, sunt mari sanse sa nu mai reflecte realitatea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Cami ma bucur ca ne-ai scris. Sa-ti traiasca printesa si tie sarcina usoara. si eu sunt de acord sa ducem listele la biserici si la manastiri in acest post care vine. Poate se ocupa cineva cu asta. Deeva imi pare rau de nereusita ta. Bunul Dumnezeu sa te mangaie si sa nu-ti pierzi speranta. As vrea sa ne scrii mai des. nici eu nu sunt intr-o forma buna am cazut si eu de multe ori in ultimil timp. Ioanact multumim pentru tot ce faci pentru noi. sa-ti traiasca printesele. Fetele noi bine ati venit la rugaciune. Sa va ajute bunul Dumnezeu sa veniti cat mai repede cu vestea buna. Mi-e dor de unele fete mai vechi care scriau pe forum si acum nu mai stim nimic de ele. pogonici, pinuta ma bucur ca ne scrieti des si ne povestiti de copilasii vostrii. Multa sanatate. Livsy, MaraAnisia ce mai faceti? Va pup pe toate. Bunul Dumnezeu sa ne ajute!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor desi nu am mai citit si scris de mult pe forum vreau sa ma alatur si eu initiativei lu' Cami Antonia si eu sunt de parere ca listele ar trebui refacute, sa facem un model ca sa ducem la biserici aceeasi lista MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA, FVL, ANTICOAGULANT LUPIC 3 IA, FIV 1 nereusit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor propunerea de refacere a listelor am avut-o si eu exact anul trecut cam pe vremea asta dar cleo care a inceput si initiat acest subiect m-a rugat sa o lasam asa din varii motive deci nu stiu cum sa procedam ca sa nu suparam pe nimeni poate cleo ne citeste si propune si ea ceva e adevarat ca f multe fete nu au postat dar eu stiu cateva dintre ele care ne chiar citesc fara sa ne mai scrie tot din varii motive pe de alta parte fetele care vor sa duca listele propuneti si o zi in care veti merge ca sa nu ne suprapunem sa fie citite in fiecare zi a postului ca de fapt asta e ideea mea ca in toate cele 40 de zile de post sa fim pomenite va multumesc de urarile pt antonia va imbratisez si sper sa se mai anime putin atmosfera caci vine cel mai greu dar cel mai frumos post de peste an DOAMNE AJUTA! [mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA (11.02.2009) si [gravired] 33+ PETRA ADRIANA AMR 6 SAPTAMANI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ajuta, eu fac parte din categoria celor care mai mult citesc si nu prea scriu la acest subiect, nu prea scriu in primul rand din lipsa de timp, atat imi trebuie sa ma vada Victor ca tastez ceva ca se pune pe plans ca vrea el sa apese pe butoane. Cami, super idee!!!! Vreau si eu 2 zile din 40 sa duc pomelnicele la Catedrala si la Biserica Sf.Mina. Ar fi o idee sa refacem pomelnicele, am putea ca pana la inceputul postului cine doreste sa fie trecut in pomelnicul nou sa intre pe forum si sa ne scrie. Pentru psalmi nu s-a mai decis nimic asa ca Alina cred ca poti sa stergi lista. Cami, la multi multi anisori lui Antonia si te rog sa ma ierti ca nu v-am urat in ziua cand a implinit 2 anisori, dar am un terorist mic care nu-mi da pace. Pogonici, Pinuta, MaraAnisia sunteti adevarate MAME, va felicit si va doresc adevarata rasplata pentru gestul vostru. Maria08 sper din tot sufletul ca la urmatorul FIV sa ne dai vestea cea mare sau poate ne dai vestea cea mare si fara FIV, eu oricum iti doresc o minune mica in burtica. Alina, am auzit ca v-ati intalnit cu fratele meu la Carrefour, daca mai treceti prin cta si aveti timp poate ne mai intalnim. Imi vin acum in minte o groaza de fete, cred ca mi-ar trebui cateva ore ca sa scriu tot ce am in gand, oricum ideea e ca imi lipsesc postarile lui Cleo, anigriv, aditi, syris, marryan, mmc_nd, georgia, laurra, anadomnica. Va pup si va imbratisez pe toate! Mami de Ioan-Victor (27.07.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...