Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

cresa berceni III


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aceasi intrebare si de la mine,dar vad ca nu raspunde nimeni,chiar nu-i nimeni care are puiul la aceasta cresa? Eu am fost de curand sa imi inscriu fetita si raspunsul a fost:daca vreti pt inscrieri sa stiti ca nu mai sunt locuri,dar va pot trece pe lista de asteptare care era deja la nr 77.Nu am putut intra sa o vizitez,se pare ca este nevoie de un tel inainte,n-am inteles de ce. Asa ca sunt inca in cautari si astept sugestii. Va multumesc. mamica de baiat major si minune de fetita mult asteptata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
eu am asteptat 3 luni sa scrie ceva pe topic si in sfarsit...eu am sunat la cresa dar nu a raspuns nimeni...asta in feb...am zis ca ma duc sa vad cum e dar nu mai am timp...deci oricum sa inteleg ca sunt ocupate toate locurile...eu vroiam pt la toamna sau chiar august, desi fetita mea abia are un an si 7 luni...eu o sa mai sun sa vad ce spun...din cate am inteles de la alte mamici care au trecut prin asta, e necesara o programare..probabil pt a gasi totul in regula acolo!!![:)]ne mai auzim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 months later...
eu am avut fetita, acum in varsta de 9 ani, acolo, iar in prezent baiatul, in varsta de 1 ani si 10 luni. am fost din totdeauna multumita de personalul de acolo, binenteles cu f. mici exceptii, pt. ca nu sunt o mama exagerata. nu trebuie nici o programare sa mergi acolo. pur si simplu te duci si intrebi de d-na doctor sau d-na asistenta sefa. cu una din ele se poate discuta despre inscriere sau locuri disponibile si sunt f. dragute. recomand aceasta cresa. mamica de [baietel] Emanuel (24.12.2009) si [zana] Alexandra (04.10.2002)-bobocel scolar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
  • 1 month later...
eu am fetita la aceasta cresa. sunt foarte multumita de personal, mancare, curatenie. si ce pacat ca se arunca cu vorbe urate despre niste oameni cu adevarat dedicati. daca veti trece prin zona se poate observa diferenta intre cum arata curtea si cladirea cresei fata de scoala. sincer, conditiile pot concura cu orice gradinita privata. mie nu mi-a cerut nimeni nimic la inscriere. si mi se pare de bun simt sa te duci sa inscrii copilul mai devreme cu cateva luni. mami de [url="http://www.totsites.com/tot/mariachristina"]Maria Cristina[/url] si [url="http://lilypie.com][img]http://lb1f.lilypie.com/kYW1p3.png[/img"]Andreea Miruna[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...