Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gastric bypass-informatii


Recommended Posts

Salut.Multumesc mult.

Cand mananc prea mult am reflux dar se intampla rar ca acum stiu cand sa ma opresc.Iti iei pastilele la timp? Uneori uit sa iau lanzoprazolul dimineata si-l iau seara si atunci ma cam supara un pic stomacul,adica ma balonez ca o baba.

 

----------------------------------------------

mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997, si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007 si mama adoptiva de nepoata minunata Ada 18august1995

 

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

 

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Citat:
citat din mesajul lui carmaw
Mi le i au ca altfel nu se poate......eu i au seara RANIHIDINAE cam apa de ploaie...in plus dorm aproape in pozitie sezut ...e asa de inconfortabil:(
align="right" id="quote2">Wow, draga de tine. Si toate astea de la operatie?----------------------------------------------mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997, si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007 si mama adoptiva de nepoata minunata Ada 18august1995O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

post-20002-0-64479500-1366971407-1363631429_thumb.jpg

post-20002-0-68145500-1366971407-1363631429_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa pun pozeeeeee.

 

----------------------------------------------

mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997, si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007 si mama adoptiva de nepoata minunata Ada 18august1995

 

O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.

 

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole
Am reusit sa pun pozeeeeee.
align="right" id="quote2">Absolut spectaculoasa schimbarea!!!! Am si eu o prietena care s-a operat acum 3 ani si in afara de faptul ca mananca exact cat o vrabiuta arata splendid si se simte la fel.Si ea a slabit peste 50 kg dupa operatie! Felicitari!...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offff, carmaw. Am auzit multe povesti neplacute. De asta mi-a fost tare tare frica. Pe mine ce ma ingrijoreaza sunt durerile de cap si insomnia dar medicii nu au facut nici o legatura cu operatia pentru ca dureri de cap, migrene de fapt, aveam si inainte. In capul meu arat inca grasa si mare dar vineri am iesit cu sotul si prietenii imbracata intr-o rochie cumparata pentru fie-mea acum 2 ani. Daca mi-ar fi spus careva acum 2 ani ca eu si fetele vom imprumuta haine una de la alta, i-as fi ras in nas. Caress, nu m-am mai cantarit de mult timp dar stiu ca acum port intre masura 12 si 14. Sa va povestesc o faza comica,in pub-ul unde obisnuiam sa mergem inainte, pana a fost inchis si unde am avut primul job in UK, era un cuplu in varsta, clienti fideli si prieteni de-ai sefei, cuplu care ma placea foarte mult. Dupa mai mult de un an jumate i-am reintalnit in celalalt pub si cand i-am salutat razand si imbratisandu-i asa cum obuisnuiam cand ne intalneam, el s-a retras aruncandu-mi o privire ciudata, ea ma privea circumspecta si am realizat ca ......nu ma recunoscusera. Sa-i fi vazut ce jenati s-au scuzat pe urma. Asta e reactia celor care nu m-au vazut deloc. ---------------------------------------------- mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997, si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007 si mama adoptiva de nepoata minunata Ada 18august1995 O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel. PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andacos
Wow laura...spectaculoasa schimbare.Am mai intilnit doua persoane cu acets tip d eoperatzie si la ambele la fel am spus:wow!!!!Daca ar fi s-o iei d ela inceput,ai face operatzia?Dana
align="right" id="quote2">Dana, nu as ezita nici macar o secunda, cu toate avantajele si dezavantajele.----------------------------------------------mama de Alexa,mandria ochilor si sufletului meu, 23mai1997, si Sandra ingeras frumos 4septembrie2004/august2007 si mama adoptiva de nepoata minunata Ada 18august1995O palma sau urlat la copil nu inseamna educatie!Inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC ! NU EXISTA MOTIVATIE SI NICI SCUZA! Aceeasi intoleranta pentru abuzul de orice fel.PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT PE CEI CARE AU ATATA NEVOIE AICI:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura eu vad din privirile celorlalti..ca m am schimbat

Personal ma simt sigura pe mine...am,zile cind la virsta mea si tot porcoiul de necazuri ma simt"dama bine....vezi nu zic frumusica.....si toate astea sigur si pt ca ma vopsesc(sunt un castaniu cu suvite rosiatice si blondutze) ma fardez si mi i au lucruri noi mereu

Bine am si zile find sunt peste de fundul baltutzei....dar ce sa fac acum ...asa e caracterul si asa a fost soarta!

SI sper firar sa fie ca boala mea sa avanseze ...incetisor sa mai am zile in care sa ma bucur de viata!

Asa sa mi ajute cel de sus!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...