Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute, harnicute, mamicute sexoaseee(202)


Recommended Posts

[s]La multi ani, Robert ![s] Chiar daca mai tirziu cu o zi, iti doresc din inima sa cresti mare, sanatos, sa fii mamei si tatei de folos, sa-ti iubesti surioara, sa fii toata viata fericit, ca acum cind esti micut ! Cuscra, sa va traiasca feciorasul si sa aveti doar bucurii !
Liano actualizeaza mami lista cu sarbatoriti, ca uite ca am ratat aniversarea lui ginerica, si n-am fost servite cu dulciuri [q] Aaa, scoate chestia aia de la comentariile pozelor, ca am pierdut ieri jumate de zi, ca sa-ti vad printesa si sa comentez [:D] Monico merge treaba, ca ti-am trimis un mesaj pe mess, dar nu m-ai bagat in seama [bang][q] Cuscra esti suparici, ca nu vrei sa te joci defel cu mine [:-@][bang][q] Claudia am sa trec sa te vizitez, dar joculetul l-am facut deja [:D] si m-am si chinuit sa-l traduc si adaptez, ca mi l-a trimis o italianca [:)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766"]Doar cu un apel telefonic, il puteti ajuta pe Dan sa mearga din nou ![/url]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre, Isabella[/url], poze in casuta galbena , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmulete[/url] [url="http://danielaincucina.blogspot.com/"]Curiozitatea poate dauna[pofta][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Liana30
sunt mai sus cu 2 mesaje[:D]maria2mami e alina,
align="right" id="quote2">Mai, nu baga fata-n ceata [:D]Maria2mami id="red">e mmihaid="red">Alexa si mamiid="red"> e Alina id="red">[:D]id="size4">id="Script MT Bold">Doar cu un apel telefonic, il puteti ajuta pe Dan sa mearga din nou !id="red">id="size2">
Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">Curiozitatea poate dauna[pofta]id="red">id="Script MT Bold">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maria2mami

Ori petreceti[pk][alcool] 3 zile si 3 nopti......ori ati dormit toata ziua[pup]
align="right" id="quote2">

au disparut pentru ca am aparut eu [bang][q], gata dispar... poate apare lumea [:-@]

Doar cu un apel telefonic, il puteti ajuta pe Dan sa mearga din nou !id="red">id="size2">



Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">
Curiozitatea poate dauna[pofta]id="red">id="Script MT Bold">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok..ok..ok.era tot cu mami[:D]deaia ma zapacii[:D]hooo ca dau porcu[:D]il dauuuuu gataaa..[:D]

Danelutzoooid="red"> ce sa scot fatooo ca stii ca nu ma pricep[:D]

va pup..revin

 

[cool] oltencutza mea iubita id="red">[copil]

 

"Stelele care cad, nu pier

Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!id="red">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

id="red">

[ruga] Sebi are nevoie de voi!!![ruga]id="red">id="Comic Sans MS">

 

 

"Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="size4">id="Book Antiqua">"id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey si aici is sf-uri care cum vi-s ca numai stiez[:D] dar si eu stiu ca maria e Miha si alexa e alina [:-@] sa traiasca oricum si copilasii lor mandrii la fel.

Bey cu mustatile voastre m.ati capiat de imi pica si mie cu tronc un oltean mustacios [:D] ala de la 'fermier caut nevasta' [olala] moama ce misto e si ce texte are dom'le despre cum tre sa fie femeia cu ciocul mic si alea alea [alcool] da ii fain breee sa moara calu [:D]

Danelo bine iubita,am priceput cu joculetul [pup]

La Miha ii urai peste tot sa-i traiasca Robertul [pup]

Monule numai am timp de forum [pup] is si eu cobza nu-mi mai trece sinusita asta,Andi e bine Doamne Ajuta! voi sum sunteti?[pup]

Va doresc un we minunat [pup] sexoasele.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!Io citesc in fiecare zi dar mai greu cu scrisul, sunt puturoasa...[bang][bang][bang]am o staare mai naspa, cred ca de la raceala.Nu imi trece de o saptamana cu nimic si i-am dat cu de toate.[pup][pup][pup][pup][pup][pup]si un we cat mai placut.

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...