Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute, harnicute, mamicute sexoaseee(202)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui doinabita
Unde sunteti? [flo][flo][flo]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">
align="right" id="quote2">eu pe aici, ma rog la doamne-doamne, sa reusesc sa dorm la noapte, dupa cele doua nopti nedormite, dar se pare ca... iarasi va face Isabella febra... [bang][q]Doar cu un apel telefonic, il puteti ajuta pe Dan sa mearga din nou !id="red">id="size2">
Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">Curiozitatea poate dauna[pofta]id="red">id="Script MT Bold">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Amira ![s]

Sa cresti mare, sanatoasa, vesela si frumoasa, sa ai o viata minunata si lipsita de griji, alaturi de fratior si parinti !

id="Script MT Bold">
id="size4">id="red">

 

Multumesc Monica [pup], n-am dormit aproape deloc, nu-i scadea febra printesei cu supozitoare, doar cu prosop umezit cu otet [bang]. Pe la ora 3 beeam cafea eu si sotul, iar Isabella minca briose [:D], asa ca am avut activitate noctura, iar la ora 7 eram in picioare [bang]

 

Va doresc o duminica placuta la toate sexoasele [pup]id="size4">id="Script MT Bold">

 

Doar cu un apel telefonic, il puteti ajuta pe Dan sa mearga din nou !id="red">id="size2">

 


Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">

Curiozitatea poate dauna[pofta]id="red">id="Script MT Bold">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum]azi se lasa cu joc moldovinesc si cu poale'n brau :)))

[s]LA MULTI ANI AMIRA, SA CRESTI MARE, SA FII SANATOASA si CUMINTE, SA ADUCI NUMAI BUCURII PARINTILOR TAI DRAGI SI IUBITIid="red">[s]

 

Miha sa-ti traiasca fetita, sa va bucurari de ea [flo][pup]

Danela eu ti-am zis de ieri, du-te la urgente daca nu scade febra, eventual mai ia si niste nurofen pe langa paracetamol supozitoare (ala e bun deoarece contine ibuprofen) asteptam vesti bune de la voi,multa multa sanatate Isabelei [pup].

O duminica cu soare va doresc tuturor.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s]

LA MULTI ANI! Amiruta [pup] sa cresti mare si sanatoasa

[s][s]

 

miho sa-ti traiasca fata si impreuna cu fratiorul ei sa va aduca numai bucurii [pup] si petrecere frumoasa...cate 10 torturi ai pregatit? [:D]

 

Daneluta, sanatate multa draga mea, dar de la ce face asa febra, dr ce-a zis?[pup] aveti grija de voi, macar ziua va mai odihniti putin?

 

claudia [pup] tu ce mai faci?

noi azi avem un motz si in acelasi timp Andrei

[pup] pe toate, Duminica placuta

 

Monica-Elizabet

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monule dupa o saptamana de co medical din cauza de sinusita si bronsita [alcool][bang] azi ma inarmez cu curaj de mers la munca, in rest ma bucur ca peste 2 sapt trag o fuga acasuca cu Andi sa o aducem pe Deni de Sarbatori aici [olala], spor la munci serioase (u know what I mean) asteptam cuminti rezultatili finale, hai Monu! [flo][pup]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI AMIRA!id="red">...sa fi iubita si mereu fericita puiut scump,sa ai parte numai de sanatate alaturi de familia ta minunata![flo][flo][flo][pup]

MIHA,sa-ti traiasca copilasii!!![pup]

 

DANELUTZA[pup] si multa sanatate Isei!!!

LIANA[pup] si multa sanatate micutei!

 

Nimic nou la mine,lipsa de timp acuta[:D],scoala merge,imi place tare mult,dar imi ocupa tot timpul[:)]...dar iau vacanta in doua saptamani si macar atunci sper sa stau mai mult cu voi,sa mai recuperez[:)]

 

Sper ca toata gasca de sexoase e ok...am citit in fuga si nu prea am intels ce planuri are MONICUTZA???[:D]...mor de curioazitate si sper sa fie la ce ma gandesc eu(adica la bucatarie si fotografie[:D])...bafta multa MONI si spor la treaba!!![pup]

 

CLAUDITZA[pup]...deci vine fata de sarbatori la voi,SUPERRRR!!![:)]

 

DOINA[pup] si lui Dan o imbratisare mare[pup]

 

Am ramas muta si eu de vestea cu SONI,am cunoscut-o virtual doar,cand am participat la ajutarea baieteilor,Mihai si Marian...am plans cu ea ,am vazut atunci ce inima mare are...acum nu mai este,din cauza unei boli crunte[:(]... ce nedreapta e viata asta,of[q][q]

 

 

Va pup fetelor,va doresc numai bine,sanatate multa la toata lumea[pup]

 

 

 

 

"Before you judge me, try hard to love me."MJ

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

...sau aici...

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...