Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute, harnicute, mamicute sexoaseee(202)


Recommended Posts

La multi ani, Claudia ![s]

Nu-ti spun sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa [:D], dar iti doresc din inima o viata plina de bucurii, impliniri, sanatate si fericire alaturi de cei dragi [pup] !

id="size5">id="red">
id="Script MT Bold">

 

Lianoid="blue"> mi-am adus aminte doar de aspirina romanului, dar am dormit cu cupilu' iar barbatul l-am trimis la subsol [:D]... Auzi, cind ai timp, intra pe prima pagina si scrie sarbatoritii lui decembrie, ca aia din octombrie au dat de beut acum vreo doua luni [alcool]

 

Doinaid="blue"> sanatate multa [pup]

 

Monicoid="blue"> spun tot fara semne [:D] de intrebare [:)]... Aseara era domnisoara adormita si transpira, deci nu mai facea febra, noi bucurosi nevoie mare ca in sfirsit se poate dormi noaptea... He, he... a durat pina pe la 4.30-5.00 cind m-am trezit ca ma frigea... iar termometru, iar 38.8 iar supozitor... [bang]

Dimineata m-am dus din nou la pediatru, sa-i faca niste analize mai amanuntite, singe, pipi... nimic nu i-a facut, doar a consultat-o, cica daca mai face febra pina vineri sa o duc din nou la el. Cica asa e virusul asta urit, fac febra o saptamina, tusesc, stranuta, iar dupa o saptamina multi se duc la gradinita/scoala si o iau de la capat[bang], sper sa fim mai norocosi, ca de luni vreau sa fac curat macar in dulapuri, iar domnisorica sa o duc la gradi...

 

Iaca am semnat condica pe astazi, ma duc sa fac niste spaghete cu ciumperci [pofta], ca-i miercuri astazi...

 

Monicutoid="blue"> da drumul la blog, ca dupa aia o sa trebuiasca sa stau vreo luna ca sa citesc retetele [olala] , iar calculatorul meu se blocheaza la fiecare cinci minute ... [bang]

 

Va tuc pe tati si astept o felie de tort [pofta]id="size4">id="Script MT Bold">

 

Doar cu un apel telefonic, il puteti ajuta pe Dan sa mearga din nou !id="red">id="size2">

 


Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">

Curiozitatea poate dauna[pofta]id="red">id="Script MT Bold">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monule,Danela [flo][pup] tortul nu il execut de azi,mai pe vinri,sambata vreau sa fac un diplomat

Multa sanatate Isabelei.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of Daneluto imi pare rau ca inca trageti de pe urma febrei...urata treaba...sanatate multa si pupicei printesei tale

si eu credeam ca nu mai trece tusea(de fapt nici acum nu am scapat pe deplin de ea...cand ti-e lume mai draga...mai behaie putin) dupa 10 zile de antibiotic abia incepuse sa o mai rareasca...ce virusi tampiti...

[pup] pi tati...nu radeti fata...ce-ati inteles? [:D]

 

Monica-Elizabet

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

LA MULTI ANI CLAUDIA!!!id="red">id="size3">MULTA SANATATE SI TOT BINELE DIN LUME TI-L DORESC!!![pup][pup][pup]

Liano, iti urmez reteta, sper sa imi treaca, dar maine merg la dr. caci imi e frica , ca am facut o pneumonie, am inceput sa fac febra maricica...si ma tine rau in spate, da rau...[bang][bang][bang]

Va pup pe toate! ma bag sub plapuma ca ma ia cu frison.[bang][bang][bang]

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Claudia!!id="red">[flo]

 

doinaid="red"> fusesi la doct?ce zisa?

Danelutzooid="red"> nu am timp[:D]

 

[cool] oltencutza mea iubita id="red">[copil]

 

"Stelele care cad, nu pier

Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!id="red">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

id="red">

[ruga] Sebi are nevoie de voi!!![ruga]id="red">id="Comic Sans MS">

 

 

"Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="size4">id="Book Antiqua">"id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] LA MULTI ANI BANATANCO! [bis] Sa fii sanatoasa fato! Si la punga groasa!

 

Dai si tu ceva de baut de ziua ta? [cheers] Eu nu vreau tort! [^]

 


Miha papa tot [yum]


Copiii mei fericiti [:)] ms1 si ms2 [flo]


[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io-te dau de baut Miho,considera ca e cu rom [:D]

 

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Doina,Liana,Miha [flo][pup]

 

Multa sanatate bolnavioarelor [pup]

Merg sa ma bag in oale, am musafiri maine si sambata si o droaie de treaba [alcool]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...