Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute, harnicute, mamicute sexoaseee(202)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet
[pup] pe toatespor la treburi clauMonica-Elizabet
align="right" id="quote2">fata tu n-ai somn sau te-a trezut mirosul cafelei cu rom [:D][pup] numai am chef,nu vine careva sa ma ajute, am executat un fel de racituri dar mai misto (muschi de vita in aspic cu legume ) [pk] blatul de torta e gata si crema the same, ma apuc de chiftele, vinete, maine coc o paine pizza si numai stiu ce fac,vad io [alcool] astea ptr nemtalaii de maine,sambata ii chef de chef romanesc [:D] cu rulouri de curcan si la garnituri ma mai gandesc.INGERASUL EMMA AIDAid="red">ALATURI DE SEBI id="blue">Album ClaudiaEu pe culinario id="purple">[yami]Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]Fete de nota 10id="red">[biz]'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet
am venit cu vesti bune de la dr...ne-a scazut concentratia de spray...uraa!!! [alcool]Monica-Elizabet Retete in imagini
align="right" id="quote2">Doamne Ajuta Monica, pupam pe Ruxi [pup] cea curajoasa.INGERASUL EMMA AIDAid="red">ALATURI DE SEBI id="blue">Album ClaudiaEu pe culinario id="purple">[yami]Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]Fete de nota 10id="red">[biz]'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet

Retete in imagini

align="right" id="quote2">

Vreau si eu un crac din puiul ala apetisant [pofta]



Doar cu un apel telefonic, il puteti ajuta pe Dan sa mearga din nou !id="red">id="size2">



Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">
Curiozitatea poate dauna[pofta]id="red">id="Script MT Bold">id="size3">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Netza buna, io-s pe baricade [:D]

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Mikiiiiiiiiiiiii unde fras umbliiiiiiiii?

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...