Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute, harnicute, mamicute sexoaseee(202)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mikiid="blue"> sanatate [pup], vezi ca bintuie peste tot, in Europa cel putin, virusul asta urit cu febra, tuse, nas infundat si care tine mai mult de 10 zile [bang]. Noi sintem bine, behaim toti trei, mai ales pe la miezul noptii si dimineata pe la 6, drept pentru care dimineata ne apucam cei mari de baut cafea iar domnisoara suc de portocale. [:D]

 

Monicoid="blue"> vreau pulpa de la pui, dar mai pe la craciun, ca acum e pacat si deja l-am facut cu uitatul [pofta][:D]

 

Va tuc pe toate in ordine analfabetica[pup], dar de la distanta mare ca sa nu va virusez [:D]

 

Doar cu un apel telefonic, il puteti ajuta pe Dan sa mearga din nou !id="red">id="size2">

 


Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">

Curiozitatea poate dauna[pofta]id="red">id="Script MT Bold">id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea][cafea][cafea][cafea] si ceai de plante , sambata frumoasa si sanatoasa va doresc.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mikiid="red"> multa sanatate.

va pup pe toate noi suntem cuminti facuram ghetutele si il asteptam pe mosuid="red">.

La multi ani sarbatoritilor de maine!!!id="red">

 

[cool] oltencutza mea iubita id="red">[copil]

 

"Stelele care cad, nu pier

Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!id="red">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

id="red">

[ruga] Sebi are nevoie de voi!!![ruga]id="red">id="Comic Sans MS">

 

 

"Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="size4">id="Book Antiqua">"id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI de Sf.NICOLAE!!!

Cum a venit Mosul Nicolae la voi,bogat in dulciuri,ceva deosebit???[:D]....la mine nici macar nuielusa nu a auds,se pare ca tare rea am fost[:D]...da nu-i nimic ca mi-a promis ca recupereaza de Craciun[:)]

 

[pup] pt toate sexoasele,sa aveti o duminica minunata!!![flo]

 

 

 

 

"Before you judge me, try hard to love me."MJ

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

...sau aici...

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi a ajuns deja cu pachete Lego ptr Andi [:)] bucurie mare mai ales ptr mine ca imi voi pirde multttttttttt timp sa le construiesc [alcool]

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

o duminica frumoasa va doresc.

 

La multi ani sarbatoritilor de astazi!

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] pe toate o Duminica placuta

si La multi ani! celor ce se serbeaza azi cu numele [s]

 

clau te rog frumos baga detalii cu lego asta, am mai intrebat eu pe la muresence...intru acum sa vad de-am primit vreun raspuns...cate piese trebuie sa aiba, se pot face mai multe chestii din el sau doar unul singur(avion, casa, etc)...alex vrea de mos asa ca tre' sa sap [:D]

 

Monica-Elizabet

 

Retete in imaginiid="size2">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

what cate piese ???? multeeeeeeeeeee sute,altele mii de piese, Andi are tare multe seturi bata-le norocu, avioane, masini de curse, motociclete, tiruri, escavatoare,elicoptere, tara de productie sau de inventie este Danemarca, dar ce voi nu aveti pe acolo? iti recomand sa iei din Ebay, noi avem aici la tot coltul [bang] stii ce e mai nasol,cu pierderea pieselor, de aia trebuie foarte bine pastrate in cutii separate,deoarece nu merge de la una la alta, noi am fost la Legoland anul asta, inchipuie-ti utuluse si trenuri construite din lego [alcool] nu-s zdraveni la cap! deci sunt foarte multe seturi si pe varste facute la Andi ii iau de 5 la 12 ani dar si la alea facem noi de multe ori cu toate ca sunt scheme foarte faine step by step [:D] de a le construi.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Unii oameni sunt prea binecrescuti pentru a vorbi cu gura plina, n-au in schimb nici o retinere in a vorbi cu 'capul gol' G.O.Wells

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...