Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

sa ne numaram binecuvantarile (cap.8)


Recommended Posts

Claudia, mult sanatate puilor [flo] si sa iasa soarele si pe strada ta [grup]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc feteor si eu ma gandesc la voi, caci fiecare dintre voi are povestea ei, mai frumoasa sau nu.[flo]

 

Daria ce chioara sunt, tu esti moderator, nu esti de mult nu!? Felicitari![:D]

 

Happy, te-am citit aici si sunt curioasa, ce a mai facut tipul? a mai dat vreun semn?

 

Eu nu am avut ce face zille trecute si am intrat pe icq, mai toti dar toti cu care am vorbit sunt ori insurati ori intr-o relatie![alcool]. Oare de ce intra pe chaturi, de ce le fac asta partenerelor!?

Ieri era cat pe ce sa ies la un bar cu un tip, dar in ultima sec s-a amanat caci am zis sa mai chatuim si l-am intrebat direct daca are prietena, si clar ca are[alcool] Si tot vrea sa iasa cu mine, l-am intrebat de ce-i fce asta prietenei, iar el cica, doar nu face nimic

[bibe][bang] Va dati seama ca nu mai ies nicaieri cu nimeni dar sunt scarbita, sincer mi-e greata de asa oameni.

 

Astazi ies cu 2 prietene foarte bune, macar de ele stiu ca sunt maritate[:D]

 

[mamica] de Tony 07.04.07 si Nico 23.02.09

Nunta

 

 

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iti impartasesc opinia.

majoritatea tipilor (ca nu pot sa-i numesc "barbati") cauta femei divortate cu care sa iasa sau sa intre intr-o "relatie" - au senzatia ca pentru ele nu-i nici o problema daca ei sunt insurati sau au prietena.

oare nu-si imagineaza ca majoritatea de asta si sunt divortate, pentru ca le-a scarbit in cele din urma genul asta de "oameni"?

 

 


Eu

stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.

S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste

drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

id="size1">id="Comic Sans MS">id="navy">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, felicitari si aici, nici n-am stiut ce pregatesc copiii atomici [bis]

Si mii de multumiri pt indrumarea cu doamna doctor stomatolog, super tipa si i-a picat cu tronc Giulik [pk][:D] asa ca nu ne-a refuzat, e o doamna dtpdv[asia]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...