Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

sa ne numaram binecuvantarile (cap.8)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Yasmine, sa-ti traiesca fata. Si pustiul meu face 2 ani sapt. viitoare.

Si imi pare rau ca a trebuit sa fii asa dezamagita de prietenul tau.

 

Noi suntem bine. Oftalmoloaga ce la vazut ultima oara, a spus ca nu crede sa fii avut lederhautentzündung (nu stiu cum se numeste in ro.) Si sa-l observam, daca mai apare.

 

[mamica] de Tony 07.04.07 si Nico 23.02.09

Nunta

 

 

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hai ca ma "laud " eu ...am avut divortul azi .Trei minute si s-au dus pe apa sambetei 11 ani din viata de parca nici n-ar fi existat[bang] .Dureaza mai putin sa te desparti decat sa te casatoresti.

Oricum nu-mi mai trebuie casatorie cu acte cate zile oi avea .

 

 

Despre martisoare , ne-am luat si eu si fii-miu cate o bratara de martisor si mi-am dat o comanda la oriflame ( nu mare lucru ) asa ca am rezolvat si cu asta .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briantis imi pare rau sau bine....acum depinde de gandul care te-a determinat sa div. In prima instanta este socul intervin regretele, dupa o sa te simti libera si o sa gusti din binecuvantari p orma ira regrete, ma rog asa a fost la mine.

 

 

DEspre maritat cu acte cine stie? Niciodata sa nu zici niciodata.

 

 

Despre martisoare! Ce sa zic? Daca nu iau salariul azi o sa sufere ,,doamna'' lu fii- mea ca n am bani sa-i iau. Cat despre mine eu sunt invatata sa nu primesc nimic de nicio sarbatoare.

 

ANNA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Briantis [grup] si subscriu la tot ce ai scris.

Noi ne-am inmartisorit [:D] macar atat [pk]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...