Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

sa ne numaram binecuvantarile (cap.8)


Recommended Posts

Gabi felicitari si multa sanatate la bebe si la mami si la toata familia!!!

 

Ghrisca, ma bucur ca sunteti bine! Pai cu managementul timpului nu prea m-am descurcat, si nu ma descurc nici acum, sunt mereu in urma cu treburile, chiar daca copiii mei sunt deja implicati si ei in relatia mea:) In relatiile mai vechi, mi-a fost greu, am incercat totusi sa ies mai mult seara, cand copiii mergeau deja la culcare, si avea mama grija de ei.

 

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

 

Povestea nasterii: Lili si Robert

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna,

ce mai faceti? nimic de numarat?!

 


Eu

stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.

S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste

drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

id="size1">id="Comic Sans MS">id="navy">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut,

Noi suntem bine. Am gasit serviciu mai aproape de casa si mai bine platit. Acum suntem in cautari de gradinite particulare pana in toamna cand Tudor va merge la o gradinita de stat la care l-am inscris deja.

Dificultati intampinam la capitolul financiar dar ne descurcam noi intr-un fel sau altul.Am inceput sa ma obisnuiesc sa ma bucur de clipa prezenta, fara planuri si obiective pe termen foarte lung.Iau viata asa cum vine: ma bucur de tot ce e bun si incerc sa gas solutii la problemele care apar. Imi iese de cele mai multe ori. Va pupam pe toti si toate!

 

Mamica fericita de Tudor Mihai (31.07.2009)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Eu nu :)

 

in primul rand, suntem binecuvantati cu sanatate!

 

consider o binecuvantare, de asemenea, ca am posibilitatea sa-i ofer lui V in seara asta primul concert la filarmonica, am cautat ceva mai "usor" pentru inceput, concert de muzica vieneza, sper sa-i placa.

 

 

 


Eu

stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.

S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste

drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)

id="size1">id="Comic Sans MS">id="navy">


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi suntem ok, munca, gradi, parc. Atat. Deci cum ne stiti. Suntem pe linia de plutire si asta este bine [:)]

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

______________________________________________id="red">

 

Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVIDid="blue"> [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
Si noi suntem ok, munca, gradi, parc. Atat. Deci cum ne stiti. Suntem pe linia de plutire si asta este bine [:)]Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">______________________________________________id="red">Campanie speciala, pentru steluta de mare, DAVIDid="blue"> [flo2]
align="right" id="quote2">+1>>Daruieste lumii un zambet si toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin C+AN+YS+ML
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...