Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Tzuky (628)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetelor [pup][pup][pup][pup][pup] SS-Tzuky FELICITARI sa ai un bebe sanatos si la termen[bis][bis][bis][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]Te asteptam la odisee [pk][pk][pk] bella multa bafta iti urez.Ai sa vezi ca trompitete o sa fie permeabile.[pk][pk][pk] katty hai cu ||[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 7+. [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui annare
buna fetele[pup][pup][pup].. tzuky felicitari si un bebe sanatos si la termen bella multa bafta azi[pup][pup][pup] fetelor am o intrebare...daca esti insarcinata este posibil sa te doara burta rau ca la menstra si sanii la fel?[pup][pup][pup]
eu stiu ca da...depinde foarte mult de organism. Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
annare [pup] simptomele de CM sunt si semne de sarcina, daca iti cumosti corpul bine si vezi o mica diferenta fata de altadata poti sa faci si un test bella dupa amiaza vei fi foarte relaxata ca ai scapat, hai curaj[flo]
apropo fetelor dupa hsg la cat timp poti sa faci dragoste? Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...