Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Tzuky (628)


Recommended Posts

Fetele mele va scriu din Pat de la medlife!am f#259;cut procedura si e totul perfect !mi-a zis al meu dr scump ca pana la vara r#259;mân gravi,ASA uter si trompite frumoase am!#537;tiam eu ca nu m#259; l#259;sa pe mine doamne doamne! Apropo fetelor la medlife merit to#539;i banii!super condi#539;ii clar nu se compara cu nimic! Aaaa si ce era mai imp nu m#259; durut deloc ,au fost doar 2 momente Cand m#259; durut un pic(mai mult o jena) atunci Cand mi-a f#259;cut xilina si Cand mi-a f#259;cut extractia( asta insemnand ca Cic#259; mi-a tras de organele genitale un pic inafara ,nu prea am în#539;eles exact ca atunci Cand mi-a zis ca îmi face extractia am zis ca face misto de mine! Concluzia totul a fost perfect,mai stau Putin aici si plec acasica! Aaa nu m#259; doare momentan nimic! Va puuuup Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui sarah199065
mentionez ca aveam doar 17 ani!daca credeti ca dupa toata situatia asta o sa fie riscuri,ceva,astept impresii,sfaturi orice e binevenit![flo][flo][flo]
Buna.. Ce necazuri...si vazand ca esti de-a mea(italianca ha ha)m-a luat dracii.Acum situatia cum sta? Fete voi aveti poze in album?As vrea sa va cunosc si eu[:D] [i]Mami Cornelia,Tati Daniel Puiutz mic Cristian Ionut 14.03.08
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor![flo][flo][flo] Waw numai vesti bune citesc azi[olala][olala][olala] Felicitarii din toata inima TZUKI ,bebe sanatos si la termen. Bella super vestile,ce ma bucur pt. tine ca totul este ok.Acum asteptam liniutele de la tine[pup] Annare se pare ca azi nu a venit uritul la nici una dintre noi.[ruga] sa fie bebe in burtica la amindoua.Daca ma ajuta bunul Dumnezeu si pina maine nu vine uratul ,de dimineata fac un test,Azi cind am iesit de la lucru mam dus direct la farmacie sa cumpar testul,asa ca maine la prima ora sper sa vad 2 liniute rosii. Katy ,Annare faceti si voi maine un testulet,poate ne ajuta DOAMNE DOAMNE pe toate 3 si "rupem gura tirgului toate"cind aperem cu 2 liniute fiecare. Tin pumnii sa fie bine pt toate[majoreta][majoreta] Mamica lui George spera ca anul 2011 o sa-i aduca inca un baiatel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui annare
bella[pup][pup][pup]..cat de curand o sa fii mamica[pup][pup][pup][pk][pk][pk][pk]
Buna.Eu sunt langa bergamo,in lombardia.Am vazut ca intrebai[:D].Parca ultima data scria la locatie la tine Valcea,sau ma insel? [i]Mami Cornelia,Tati Daniel Puiutz mic Cristian Ionut 14.03.08
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
Deci nu #537;tiu de ce sa postat cu cifre! Cred ca pt ca scriu de pe tel! L#259;sa ca va mai scriu si de ac! Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Felicitari...ma bubur ca esti bine.Te-a durut probabil atunci cand ti-a desfacut un pic colul...am vazut cum se practica la avorturi,un video pe net....a fost oribil...care vrea sa vada sa caute avort in direct sau cam asa ceva....dar eu sper sa nu ...[q] [i]Mami Cornelia,Tati Daniel Puiutz mic Cristian Ionut 14.03.08
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...