Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Tzuky (628)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui annare
mirunita am facut atatea teste si nu mai vreau sa fac decat in momentul cand imi va intarzia...dar azi sunt ziua 25 iar mie imi vine intre 25 si 27 de zile[pup][pup]...dar nu stiu dc presimt ca luna mai va fii a mea...asa simt eu si ca voi avea o fetita[pup][pup]
doamne ajuta [ruga] sa fie cum vrei tu ;si eu imi doream o fetita si sa nasc primavara acuma imi doresc orice numa sa vina odata[olala] Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

stiu fetelor cum e...asa mult imi doresc sa vina bebele...dar nu inteleg dc trebuie sa asteptam atat pt a avea un copil?dc nu poate fii si la noi asa usor cum este la alte fete?si poate acele fete nu si l doresc si bebe vine imediat...iar noi in schimb....asta e...eu o sa l astept cat o sa fie nevoie...pt k stiu k pana la urma DD se va indura si de sufletelele noastre[pup][pup][pup][pup]+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annare,te inteleg perfect,eu ma lupt cu infertilitatea de foarte multi ani,si inca nu mi-am pierdut speranta[flo] Trebuie sa credem in sansa noastra,va iesi soarele si pe strada noastra, avem nevoie sa credem cu tarie ca fiecare dintre noi va avea un bebe mai devreme sau mai tarziu,asa ca.....sus moralul[pk][pk][pup] "DOAMNE FA SI PENTRU NOI O MINUNE CU PAMPERS"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draguta [pup], ce mai faci? ceva noutati? cam rarut pe la noi [flo][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...