Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri17


Recommended Posts

Ce tragedie, [q] Nati. Imi pare nespus de rau ca esti o mamica de ingeras [flo][flo] Fetele va vor trece in lista.

Multumim ca ai scris continuarea, astfel vei da sperante multor mamici sa nu-si piarda credinta.

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

NATI imi pare sincer rau de tragedia petrecuta in familia ta.Este o nenorocire de neimaginat.am citit mes tau dupa-amiaza si nu am avut timp sa-ti raspund ca trebuia sa ies.Dar mereu m-am gandit la tine si ma uitam la Mattia si aveam efectiv plansul in gat. Nu stiu cum de ati reusit sa treceti cu mintea intreaga din aceasta tragedie dar ma bucur ca o ai pe Camelia si vad ca esti din nou gravidutza. D-zeu sa te protejeze, sa ai o sarcina usoara si la termen un bb sanatos si necolicios. Macar bastardul ala a platit cu varf si indesat????? Ca din cauza unor nenorociti murim noi!!! [bang][bang][bang]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

id="right">

 

S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE! (07/06/2008)id="size1">id="blue">id="purple">id="Comic Sans MS">id="size2">

A doua minune din viata mea: MATTIA GABRIEL! (21/10/2009)id="size1">id="blue">id="purple">id="Comic Sans MS">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne Nati prin ce tragedie ai trecut[q]..suntema laturi de tine si felicitari pentru fetita si bb din burtica[pup]

Fetelor aseara Maria l-a spus pe R[:D]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

 

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Natiid="blue">, iti stiu tragedia de atunci de cand s-a intamplat....[q][q] Iti sunt alaturi atat cat se poate virtual...

 

stiu si cand ai ramas iar gravidutza, te felicit acum, nu am indraznit atunci sa-ti adresez vreun cuvant. :( Sarcina usoara acum si un bb minunat care sa va insenineze sufletele alaturi de fetita voastra![flo]

 

Mami de fetita [copil] [fetita] si de baietel [bibe] [baietel]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eseea ce mai faci?ma uit la semnatura ta si e atat de frumoasa, o fetita si un baietel[pup]

nati imi pare nespus de rau, e cutremurator ce s-a intamplat[q]e minunat ca acum ai o fetita superba langa voi si ca pe drum mai este un bebelus care sa va lumineze viata.sarcina usoara si bebe sanatos!

danangie ce mai fac micutii?tot asa gelos e Ale?cand ai timp poate pui cateva poze cu Mattia[flo]

ancadragoman ai fetita mare de acum[pup]

camy_pus e atat de gingas micutul Flavius[olala]ma uit la pozele tale si visez la ziua cand il voi avea si eu pe bebe in brate.

Mirelus ne bucuram ca Robert e bine si asteptam sa vedem poze.

laura ioana ce mari sunteti.cum au trecut 2 ani...[olala]

mamgiuliei pe unde esti?ca nu te-am vazut de mult, ori sunt io cam ametita de la atata Gynipral(iau la 6 ore acum[bang])ma omoara contractiile astea[q]

 

[gravi] 32+[baietel] Invingatorul lui mama

 

Puisori

 

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâiaid="size1">id="brown">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss, cum sa lipsesc eu [pup][pup] Deci maxim 8 saptamani si incepi distractia ? [bis] Iti doresc sa rezisti cu bine inca putin [flo] Cand mai ai eco ???

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamgiuliei[pup]

eco am avut acum cateva zile.bebe avea 2045 de grame, un bebe grasunel spunea dr-ul.mi-a zis ca mai pot lua gynipral pana la 35 de saptamani, apoi...nu stiu ce va mai urma sau daca imi da alt tratament.peste 2 saptamani mergem iara la control, eco si trebuie sa facem si analizele de trimestrul trei.

inca nu am curaj sa ma apuc de bagajul de spital.pentru bebe am cumparat cam tot, dar nu m-am apucat sa le spal si sa le calc, ma uit zilnic la ele si pana acum ar fi fost iara murdare[:D]

 

[gravi] 32+[baietel] Invingatorul lui mama

 

Puisori

 

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâiaid="size1">id="brown">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor va multumesc din suflet ca imi sunteti alaturi chiar si virtual, va multumesc pentru consolari si pentru felicitari. [pup] Si eu sper sa duc sarcina la bun sfarsit si sa mai avem un bebe sanatos.

Danangieid="red">, ce sa zic , viva justitia! Dar cred ca unui asemenea caz nu puteai sa-i dai ispasire de pedeapsa cand a omorat un copil, a sfasiat sufletul unei mame pana la capatul zilelor, si a ranit grav alte persoane. Pe atunci nu eram siguri ca si fratele meu, atunci de 23 ani, va supravietui.

Ancaid="red">, felicitairi pentru primul "R"! Bravo. Cami abia de vreo 2 luni a inceput sa-l pronunte, si pana acum nu-l aud in toate cuvintele. Primul "r" a fost in cuv. "vreau"[:D]

mcrissaid="red">, sarcina usoara si felicitari celorlalte burtici de aici![pup]

 

Noi am fost azi prima zi la gradi. A stat pana la 12. Da maine cred ca o las full time.[:D] A ramas incantata, a mancat bine, a desenat, dar nu s-a dezlipit de "DAMNA POFESALE" [:D](de unde o fi auzit de profesoare la gradi, nu stiu; ca educatoarea s-a prezentat ca Doamna Diana.) Nu a plans deloc, dar sunt sigura ca in cateva zile se schimba placa.

P.S. Ne include-ti va rog pe listuta. Datele sunt in mesajul precedent. Pup anticipat.

Noapte buna,[pup]

 

POZE

Nati, mami de minunea Camelia-Nicole si [gravi] 11+

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nati, [flo]

 

Criss, asta da veste buna cu bb de 2 kg + [bis]

 

Ninia, Laura ? [olala]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...