Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri17


Recommended Posts

Neata

Mirela ce mendrete de baiat ai,sa va traisca si cu asta m-a cucerit http://good-times.webshots.com/photo/2518344830102029394omcBgm

Pupicei la fete si o zi buna[pup]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

 

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor,

Va multumesc inca odata pentru sustinere si incurajari![pup]

De maine incepem o noua saptamana la gradi. Cami s-a adaptat deja, ii place de "damna pafesale" si abia steapta sa mai mearga la copii. Mai prost stam cu dormitul, zice ca vrea sa se joace toata ziua, si ca nu are chef de somn la gradi.

Blueeyes2003id="red">, tare mumos baiatu'. Si imi pare ca numele Mihnea i se potriveste de minune. Sa creasca mare si sa va aduca bucurii.

Niniaid="red">, nu dispera, scumpa! Cum au zis si fetele, nu conteaza daca vine in decembrie sau ianuarie. Ne rugam alaturi de tine sa va trimita Dumnezeu un bebe sanatos![pup] Incearca sa nu fii obsedata de ideie, mai alesin perioada ovulatiei nu te stresa pe chestia asta.

Mcrissaid="red">, nu mai e asa de mult pana o sa-ti tii puiul in brate. Multa sanatate l amandoi!

Ma duc si eu la somnic, ca maine n-o sa mapot trezi la gradi.[:D]

 

P.S. In seara asta Cami se juca cu tacamurile ei, imi aduce o ceasca cu farfurioara si lingurita la calculator si zice: Mami, ti-am adus cafea cu cofeinaid="red"> si lapte![:D]

 

 

 

 

POZE

Nati, mami de minunea Camelia-Nicole si [gravi] 12+

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca mai zic ceva!

Vad ca o avem in listuta si pe Vivela, e trecuta doar cu David. Nu stiu ce i s-a intamplat de e aici, dar acum e la aceeasi odisee cu mine. Si culmea e ca am avut UM pe aceeasi data si respectiv acelasi DPN. Sper sa nu ma ia la bataie ca am divulgat informatia.[:I]

Cred ca Dumnezeu are zile speciale rezervate mamicilor de ingerasi, se intoarce cu fata spre ele, le aduna in grupuri, si le daruie bebelusi odata.[:D] Deci, Niniaid="red">, asteapta si tu putin sa se adune tot grupul![pup][flo]

 

POZE

Nati, mami de minunea Camelia-Nicole si [gravi] 12+

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ninia81
Vreau sa va intreb si eu ceva...eu scriu la subiectul Fibrom Uterin de la Astepatand un ingeras...si o singura fata poate sa redeschida capitol nou. Poate vreuna dintre voi sa ne ajute cu capitol, nou si acolo?[flo]Visul nostru [ruga]
align="right" id="quote2">te rezolvai eu!!sper sa nu se supere fetele!!va pup pe toate[cool] oltencutza mea iubita id="red">[copil]"Stelele care cad, nu pierStelele care cad se duc pe un alt cer"!!!id="red"> Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!id="red">[ruga] Sebi are nevoie de voi!!![ruga]id="red">id="Comic Sans MS"> "Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="size4">id="Book Antiqua">"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani romanilor!!!id="red">[flo]

 

Niniaid="red"> sper sa am mana buna!!te pup

 

va pup pe toate.

 

 

 

[cool] oltencutza mea iubita id="red">[copil]

 

"Stelele care cad, nu pier

Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!id="red">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

id="red">

[ruga] Sebi are nevoie de voi!!![ruga]id="red">id="Comic Sans MS">

 

 

"Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="size4">id="Book Antiqua">"id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...