Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri17


Recommended Posts

Danangie, [pup][pup]

Eu te inteleg foarte bine.

Toate cred ca trecem prin momente inexplicabil de dureroase, din motive mai mult sau mai putin importante pentru altii. Insa cateodata nu depinde de noi, nu mereu gasim resurse sa zambim.

Acum esti intr-o mare depresie si esti efectiv depasita de atatea lucruri pe care le faci singura. Si te cred ca e tare greu. [flo]

 

Simonia, imi pare tare rau ca treci prin asa ceva si nu meriti. Poate isi va reveni si sotul tau la sentimente mai bune [flo] Doamne ajuta [asia]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 237
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Of, Danangie, te inteleg si eu! Desi mereu ma intrebam cum te descurci oare cu 2 copii mici. Sa nu te simti vinovata pe cea ce simti, si cred ca si fetele care asteapta cu atata ardoare un bebe intro zi vor ceda si ele psihic. Cred ca e inevitabil. Si nu e o noutate daca zic ca aruncam si eu biberoane prin casa si urlam dupa ce o nascusem pe Cami. Si nimeni nu ar indrazni sa spuna ca nu am dorit acest copil din tot sufletul dupa unul pierdut. Tie iti e de 2 ori mai greu, mai ales ca faci totul singura! Iar pentru asta meriti respectul tuturor! Sunt sigura ca cedezi mai mult din cauza sotului decat a copiilor. Va doresc sa terminati mai repede reparatia in casa noua si sa va mutati, atunci veti putea iesi mai des cu sotul si copiii in oras si iti va fi mai usor. Of, nu stiu ce sa-ti mai spun dar iti trimit un [pup] mare, mare!!!

E problema ca esti si intro tara straina. Nu ai pe cineva macar o prietena, cu care sa mai vorbesti, sa te ajute?!

Pupicei la taote si multa sanatate.

 

 

POZE

Nati, mami de minunea Camelia-Nicole si [gravi] 13+

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off Dana te inteleg ca iti este greu ,dar lasa ca se face i baieti mari si atunci o sa te vaiti decat te ajuta si cate fac pentru tine[pup]

Simonia stiu cum este ,dupa ani de incercari si de sex programat este normal sa mai fie si discuti ,dar sunt sigura ca o sa rezolvati si asta[pup]

O zi buna fetelor si va pup pe toate[pup]

 

anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca

 

 

SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

 

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danangi, nu am vrut sa sune a repros, ca te vaiti de copii tai, sunt convinsa ca iti este greu, si o colega de birou are gemeni si ne povesteste in fiecare zi cum functineaza in tandem.

am vrut sa te incurajez, sa spun sa te gandesti la momentele care vor urma cand vor fi mai mari si vei avea si putin timp pentru tine.

multumesc pentru incurajari

[flo] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] toate fetele dragi.

noi suntewm in continuare numai la pat, am avut de doua ori travaliu fals pana acum, aseara la eco bebe avea 2700 de grame, e coborat, colul nu l-a mai putut masura, a zis dr-ul ca ar fi bine daca ar mai sta o saptamana.ma rog la Doamne Doamne sa mai stea putin, ca-i mic tare sa se nasca de acum.

 

[gravi] 34+[baietel] Invingatorul lui mama

 

Puisori

 

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâiaid="size1">id="brown">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, spune-i lui bb ca au transmis fetele de aici sa mai stea si sa mai creasca, da ?

Doamne ajuta sa rezisti inca 2-3 saptamani, eu tin pumnii stransi-stransi [flo]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

BOGDANid="blue"> id="red">

si

DAVIDid="blue">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ninia tin pumnii, m-am uitat la tickerul tau si mai sunt 2 zile pana la test[olala]

mamagiuliei i-am spsu lui bebe ce mi-ati transmims voi.io l-am amenintat ca-l las in fundul gol daca iese de acum, ca nu e gata bagajul lui, DPN-ul lui este 19 ianuarie, credeam ca voi avea timp sa-i cumpar hainute.a plecat acum sotul la cumparaturi, sa vedem cu ce o veni pentru [bibe]

 

[gravi] 34+[baietel] Invingatorul lui mama

 

Puisori

 

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâiaid="size1">id="brown">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fete dragi,

 

SIMONIA stai linistita ca nu am luat mesajul tau drept repros.[pup]

 

NINIA pai ce sa fac....am zis sa stau putin sa ma odihnesc ca treemur din toate madularele...mai avem 2 zile de la dispozitie si inca nu am reusit sa ne mutam.....[q].Suntem rupti.....muncim cu viteza luminii....ne dam schimbul cu copiii.....seara il adorm pe Alessio si pe urma fug la apart sa termin curatenia.[bang]Mai fetelor eu nu am mai vazut in viata mea o femeie atata de mizerabila.Nici nu va inchipuiti ce am putut gasi in casa aia!!Par de caine si-n prize!![alcool] suntem terminati...fratemiu saracu' in week-end face 200 km ca sa vina sa ma ajute....sormea dupa ce iese din tura de noapte face 200 km ca sa vina sa ma ajute....problema ca ei nu pot sta mai mult de 2 zile ca pe urma incep munca.....despre ccumnati sunt tare dezamagita! S-au dat cotiti....nici nu ne asteptam...au venit intr-o zi sa ne ajute si atat.Si Alin la cat i-a ajutat pana acum in diverse chestii....ce sa mai.....am ramas fara cuvinte.....fug.....ca tre' sa termin bucataria de aici-......ca tre' sa fac curatenie si aici si acolo....Alin a plecat sa termine de montat mobila sa mai duca din bagaje....of....[nani]ce-as trage un pui de somn,...fug....

 

Aaa MCRISSA è

pup si eu burtik!!As vrea tareee mult sa-ti vad burtik![pup]

 

 

Multumesc tuturor ptr mesaje, tuturor.....nu reusesc sa va nominez...va pup cu drag.....!!![pup][pup][flo][flo]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

id="right">

 

S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE! (07/06/2008)id="size1">id="blue">id="purple">id="Comic Sans MS">id="size2">

A doua minune din viata mea: MATTIA GABRIEL! (21/10/2009)id="size1">id="blue">id="purple">id="Comic Sans MS">id="size2">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danangie [pup] sa ai putere sa termini toata munca si sa-ti mai ramana timp si pentru baieti[flo]

 

tocmai am facut cateva poze acum cateva zile, am zis ca daca iese broscutza lui mami sa am si eu poze cu burtica

 

 

[gravi] 34+[baietel] Invingatorul lui mama

 

Puisori

 

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâiaid="size1">id="brown">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...