Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafea cu aroma de femei si bebelusi-111


Recommended Posts

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Stai mai, ca am culcat copilu'! dar la ora asta tu dormi, ca-ti faci somnul de gorgeous ce esti [q] Deci a ajuns cu bine stimabilul, bine ca e bine. M-am mai linistit si eu. In rest suntem bine, cum ne stii, exact la fel, nimic schimbat. Pana si varsta tot aia mi-o declar [:)]. Am luat bilete de Revelion tot acolo unde vroiam sa mergem si anul trecut si a inceput conflictul, sper de data asta sa ne fie mai cu noroc. De Craciun stam prin zona. De fapt eu, ca fii-mea merge la Bran 2 zile unde se intalneste cu un alt Mos. atatia Mosi ce vede anul asta...unul la mine la servici, unul la serbarea de la gradi, unul la Bran, unul la o petrecere organizata in gasca, deja sunt 4. Si fiecare dintre ei le spune copiilor dupa ce le da cadoul ca o sa-l vada si la anu'.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vecinii lui Bula au un nou nascut. Din nefericire acesta s-a nascut fara urechi. Familia lui Bula este invitata la vecini pt. a vedea copilul, tatal lui Bula il ia de-o parte si-i explica: - Copilul asta este marea lor bucurie, il doresc de mult! Daca spui ceva despre urechile lui te bat de te rup! - Am inteles, zice Bula. Cand ajung in casa vecinilor si dau cu ochii de copil, Bula zice entuziasmat mamei copilului: - Vai ce copil frumos! Mama rasufla usurata. Bula continua: - Ce manute dragalase, ce picioruse frumoase si ce ochi frumosi! Ce-a zis doctoru', vede bine? - Da, vede bine, de ce intrebi? - Pentru ca daca va trebui sa poarte ochelari, a belit-o! ================================== O blonda ii povesteste prietenei sale: - Ieri seara a venit seful meu la mine acasa, in vizita, si m-a violat! - Si tu, tu nu te-ai aparat? - N-am putut. Nu mi se uscase inca oja de pe unghii… ================================== Intrebare: – Ce credeti, cine sunt mai inteligenti: femeile sau barbatii? Raspuns: – Desigur, femeile! Ati vazut vreodata o femeie care sa se casatoreasca cu un barbat numai pentru faptul ca alesul sau are picioare lungi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...