Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafea cu aroma de femei si bebelusi-111


Recommended Posts

Nu mai mergem ca-i prea ger si al meu a venit si asa infrigurat.Ori merg dimineata ca tine ori noaptea,au program pana la 4am.Mai bine va tin de urat pana pe la 2 si dupa aia merg direct la cumparaturi.[:D] Aici cred ca iar sunt -18.Din cauza TA,Marule! [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Maru, deci de-acum sa-ti vorbim doar in engleza, sau in franceza, ce-o fi...[flo] Wendy, ai deszapezit masina, sau trimit domnii cei draguti? [:)] Sunt cam sexagenari asa, dar sunt extrem de amabili, azi iar mi-am gasit masina deszapezita...plin de mosi craciuni la mine la bloc. Aida, tu dormi noaptea sau te mai suge? De cate ori, cum faci?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Noroc c-ai venit cu explicatii,ca la-nceput am crezut,sperat,ca au 'gena sexului'.Sa-ti traiasca Mos Craciunii din bloc,oameni fini![flo] A venit azi al meu cu un muncitor de la el si mi-a facut-o gigea,masina nu altceva,ca vad ca sunteti f. tendentioase... Adicatelea iti bei ceaiul sub brad?Deci o sa faci naveta brad-wc ca de la ceai mult si rinikii au spor.Numai ceai bagi in tine?Sau il completezi cu un festin de salate,fructe si radacinoase.E sanatos dar cred ca ar trebui sa-ti mai indulcesti sufletelul si cu ceva bun,in cantitati mici. [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, am sa beau doar ceai de slabit [:)] si am sa fac genuflexiuni in jurul bradului [:D] Asta in niste vise ceva, ca pana la urma tot acolo sunt cu kilele de ceva luni, nici in plus, nici in minus. Deci sa nu crezi o iota ca-s atat de curajoasa sa infrunt o dieta docmai acu' de sarbatori. Neh, n-ai cu cine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic ce am vazut eu azi noapte de mi-a dat insomnie si mi-a stricat nopatea de duminica?...[bang]am mai si asteptat sa inceapa pana la miezul noptii[bang] un documentar despre revolutia din romania,pe CNN. am crezut ca vars cand l-am vazut pe comunistul de iliescu impreuna cu balbaitul de diaconescu si spionul de sergiu nicolaescu.[alcool] vai de tarisoara noastra,cine ne scrie istoria[q] sunt cu curul in sus,nu ma bagati in seama ai sa ramai pentru totdeauana in sufletul meu,licuriciule..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...