Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bilet online sau de la agentie...


Recommended Posts

Eu nu am mai luat pana acum bilet , acum trebuie sa cumpar de aici din germanica un bilet pentru o prietena, pentru vacanta de vara , la un hotel, si nu as vrea sa gresesc. Am gasit pe net o oferta acceptat de ei si pot face rezervarea online , o intrebare ar fi daca pot plati eu cu contul meu pentru biletul ei, avand in vedere ca numele pe care il scriu pentru detinatoarea biletului este unu si cel din al carui cont se face plata este altul.Ar fi o problema? Alta intrebare este , cele care ati luat bilet de la agentie cum arata, ma scuza-ti da chiar nu stiu, aici online, imi vine pe mail biletul, sub forma unei foi tiparite , pe care o scot eu la imprimanta.Da la agentie cum e? Noi pana acum am cumparat numai online bilete, au fost ok, dar am luat doar pentru noi, si plata din contul nostru, dara cum nu stiu cum e mai bine, sa caut o agentie sau sa il iau asa de pe net. Va rog sa imi spuneti daca stiti cat mai repede ca trebuie sa iau azi biletul.Multumesc. roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000) [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

buli da ca mai citesti la subiect te rog spunemi in bilet se specifica pentru hotel camera pe care o vei ocupa sau asta ti se da la fata locului, pentru ca in biletul care trebuie sa-l cumpar se specifica doar tipul camerei, nu etaj, sau mai stiu eu ce, vedere la... roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000) [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu se specifica numarul camerei, etaj sau altceva!Doar ca ai rezervare la hotelul X din date de..pana in data de... In cazul in care te duci la allinclusive, parca se trece daca ai seeview sau landview. "La vita e bella" [url="http://www.youtube.com/watch?v=-3fbAZECphs"]Explore Romania[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/554112020rwFQkV"]De mancare[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/565172161pMqtFs"]Dulciuri[/url] [url="http://good-times.webshots.com/album/562608582PcVExE"]Din gradina mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ROXY...nu cred ca si fie o problema. Am un var In State care cumpara bilete de avion on line pentru rude. A luat de ex pentru soacra lui care are evident nume diferit. Si noi am facut rezervare pe booking la diverse hoteluri in Europa si nu au fost probleme Bobitamica-mami de fetita cuminte:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, multumesc pentru ca ati raspuns la mesajul meu. Va rog frumos sa mai lasti i azi subiectul aici pentru ca acum am alta problema.Am facut on line rezervarea , toate bune si frumoase, am dat adresa mea de mail ca sa-mi vina mie eventualele corespondente pentru ca prietenii mei nu stiu germana si sa raspund eu , adresa si retul datelor am dat ale lor cum e firesc ca e biletul lor. Dar dupa ce am primit confirmarea pe mail ca am facut rezervarea, am citit acolo, ceea ce nu spune nicaieri inainte, ca biletele vor veni prin posta sau mail cu 7 zile inainte de data plecarii .Pai cum vine asta , rezervarea este pentru 1 august si eu pana atunci nu le pot trimite nici un bilet? Aceasta confirmare nu e de fapt biletul? Eu cand am mai cumparat am scos la imprimanta confirmarea asta si cu ea am mers, dar eu am luat doar pentru avion, si nu am primit nici un bilet inainte de zbor, ci cu hartia asta tiparita am mers la avion, si asta a fost biletul meu, dar in acest caz cum e? Unde mai pui ca prietena mea este neincrezatoare in tot ce nu e palpabil.Cum pot sa o linistesc ca e ok si vor veni biletele la timp ? Nu am pe aici nici un birou de agentie de la care am facut rezervarea, nu stiu daca alte birouri de voiaj m-ar putea ajuta cu informatii, dar eu ce fac acum.Dupa cum se stie cum e posta romana , are mari sanse sa nu ajunga plicul in cutia lor postala, au mai patit, mai ales daca se vede ca vine din strainatate. Ea ma tot intreaba ce am facut, e firesc ca vrea sa stie ca doar sunt banii ei si nu putini, chiar daca eu platesc , ea urmand sa mii dea inapoi ulterior. Ati mai intalnit situatii de genu asta? A fost ok? La agentie cum e, iti da biletu pe loc in mana? Va rog frumos, orice informatie este importanta pentru mine, ca simt ca m-am bagat in ceva ce parea simplu dar nu e. roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000) [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...