Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

bilet online sau de la agentie...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc mult buli pentru incurajari si raspunsuri [flo].Am sa incerc sa sun la numarul de pe seitul de unde am facut rezervarea sa imi trimita doar prin mail , ca daca trimit prin posta riscu e ca sa nu fie ea acasa cand primeste biletele pe langa ca pot sa nu ajunga in cutia ei postala, si asa macar eu pot citi mailul de oriunde as fi si il trimit .Biletele astea sunt asa o foaie tiparita , e ok sa fie scoase la imprimanta, sau sunt pe hartie speciala, si e musai prin posta? Sper sa nu fiu prea agasanta da chiar sunt disperata , ca ma joc pe 1 mie de euro si risc sa-i pun eu din buzunar in caz de esec, plus prietena care ramane fara excursie, bazandu-se pe mine.Multumesc mult inca odata. roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000) [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy, pe ce site ai facut rezervarea? in general rezervarile de hotel se fac gratuit on-line (exista unele siteuri- de ex yeego.com - care cer un procent infim din valoarea biletului cand pretul oferit are un discount f mare). Dupa rezervare primesti un mail de confirmare in care ai detaliile- tip de camera, cine sunt ocupantii camerei, perioada, cat VOR AVEA de platit si plata o fac ei, beneficiarii cazarii, la hotel, plata cash sau cu card. Cel putin eu m-am intalnit doar cu situatii de acest gen. Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...