Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu sper de duminica la o zi de stat acasa, dar vad ca nu iese. Scolile au avut intr-adevar 2 ore delay, plus lucratorii de stat. Ninge, dar nu de ajuns ca sa se acumuleze, plus ca-i vint si spulbera zapada. Si-i un friiiig! Cu tot cu windchill, -15F cind am venit acasa. Maxima azi a fost 6F, iesise soarele la prinz ((: Da' poate ninge mai cu spor in seara asta. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu raportez de sub o patura groasa de gheata...la noi a dat cu zapada, a dat cu gheata, a dat cu lapovita...e un patinoar urias. Copii sint acasa de doua zile (si-au mincat toate "snow days" anul asta asa ca azi e prima zi care le-o scoate din spring break). Eu lucrez de acasa azi...si am doua conferinte...cred ca ma bag in baie sa am liniste[:D] In fiecare miercuri e furtuna de zapada...m-am saturat de ninsoare si nici nu mai am unde sa pun zapada asta ca nu se topeste deloc! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Si la noi ninge de ieri, nu s-a oprit. Scoala lu' fi-miu inchisa, Purdue inchis. Azi nu aveam de predat asa ca nu mai sunt chiar asa de happy ca ieri, da' tot ma bucur ca e Purdue inchis ca eu nu ma puteam duce dc. fi-miu era acasa si nu ar fi dat bine la imagine[:D] Deci lucrez de acasa si eu, ca si ieri. Liris, eu statui 5 ani in California si zau dc. am plans dupa zapada[:D] M-as muta in California maine, e visul meu sa ma intorc acolo, dau zapada cui o vrea. Cel mai misto stat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca va laudati cu poze, sar si eu: Ia uitati decku' meu: [url="http://good-times.webshots.com/photo/2629153740057002410IsBysz"]masa de picnic[/url] si [url="http://good-times.webshots.com/photo/2907184770057002410PWZytp"]gheata pe copaci[/url]. Aruncati cu ceva soare incoace! Poate ma fofilez la film cu trupa diseara...vrem sa vedem King's Speech. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...