Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Lasati-ma ca lesin...s-a anuntat concert The Big 4 (Metallica, Anthrax, Slayer si Megadeath)...one and only. MOR, NU ALTA! Sarurile, va rog! Imi iau cupilu' mare (care l-am injectat de mic cu thrash metal) si plec de Paste in CA sa ma zbintui din plete! Acuma toata trebusoara este sa prind bilete. Se pun in vinzare pe 28 Februarie. Mor pina atunci. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 221
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ocebine Acuma toata trebusoara este sa prind bilete. Se pun in vinzare pe 28 Februarie. Mor pina atunci. Anamaria
Nu muri ca numa' miine nu-i poimiine [:D]. Biletele se pun in vinzare January 28, 10:00 a.m. PST. Mey, astia "ai mei" din Okinawa nu-s civili, ci militari. Parca AF. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, tot ce se poate. Eu nu am spus ca nu poti merge in Japonia ci ca e ff greu sa mergi acolo din Europa din motive de fonduri.O mutare de pe coasta Atlanticului pe cea a Pacificului e scumpa tare pt ca iti merg lucrurile in State si apoi unde te duci in lume.Noi, cand ne-am mutat din ITA in DE ne-au dus tot in State intai si apoi le-au adus in DE.Toata mutarea dureaza cam 2 luni din cauza asta. Daca nu as fi stiut ce zic taceam dar pt ca am incercat si noi si altii zic ca e greu. Acum daca te trimit ei e perfect dar aici vorbim de locatie la cerere. Andreea, voi sa incercati sa cereti mutare imediat ce incepe anul fiscal, atunci sunt toti in bani :) plus ca exista lista aia cu toate locatiile available si ce posturi au nevoie, o poti verifica mereu sa vezi ce au. Anamaria, nu mi te-as fi imaginat rock-erita hard core ca mereu vorbesti de opera, teatru, Broadway shows :) Adriana mami de Isabelle Marie - 4 luni si Aidan Alexander - 5 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui iulianm
Citat:
citat din mesajul lui ocebine Acuma toata trebusoara este sa prind bilete. Se pun in vinzare pe 28 Februarie. Mor pina atunci. Anamaria
Nu muri ca numa' miine nu-i poimiine [:D]. Biletele se pun in vinzare January 28, 10:00 a.m. PST. Mey, astia "ai mei" din Okinawa nu-s civili, ci militari. Parca AF. "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
V-am zis io ca sint super-emotionata???? Multam, Iulia de precizare... Iata ca nu mai fierb decit vreo 2 zile. Pantera, sotul ride de mine...a zis ca nu stie pe nimeni care sa asculte Megadeath, Verdi si Frank Sinatra in aceeasi repriza...am gusturi schizofrenice! Thrash metal a fost prima dragoste cu muzica...apoi am adaugat (momentan am o obsesie cu Nina Simone[:D]). Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria, atunci sa fii schizofrenic e the best[:D][flo] Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul [cool] [url="http://www.youtube.com/watch?v=NDLoByR4EnI"]David[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/11552209@N04/"][foto][/url]
[red][url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57837&whichpage=5"]D-ale lui David [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne pocnira aseara cu 20 de inch de zapada...sotul m-a fentat si a ramas in oras (sa nu faca naveta de 60 de mile ca inca nu i-a iesit transferul). Eu am ramas acasa, copiii acasa...am dat zapada cu lopata de mi-au iesit ochii din cap. Nu mai imi simt nici miini, nici picioare, nimic. SINT PRAF. Problema nu a fost zapada, ci muntii care inca nu s-a topit de data trecuta. A trebuit sa arunc zapada prospata (grea si uda) peste "culme". Culme care e mai inalta ca mine. Dupa vreo 2 ore culmea era egala cu Everestul la inaltime. Vesti bune, in schimb...am reusit sa iau bilete la pre-sale!!! Yay. Eu cica azi am lucrat de acasa. 2 ore la lopata, 3 ore la derdelus cu copiii, 1 ora la restaurant cu copiii...si la drumul spre casa, dau nas in nas cu sefu' (care si el "a lucrat de acasa). Eu la distractie, el la "errands". Na! Daca mi-a trebuit sa ma mut la 2 mile de el. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ocebine, felicitari, chiar ma gindeam ce batalie o fi pe bilete, parca-i singurul concert din US. Eu m-am descurcat pina acum, cu kupiii. I-am luat ieri de la daycare. Ma mai ajuta si ciinele ((: Misterul meu si-a gasit o gramada de treburi casnice care trebuie musai rezolvate azi si miine ((: Numai ca sa scape de ajutat la schimbat diapers (adevarul ca-s cam cacaciosi astia micii [:D]). Cu mincarea e ok, amindoi sint pe "graduates" si lapte. Si am liber sa-i pun la desene animate o ora-doua pe zi (la astea se uita cu barbat-miu!). Aseara i-am pus la Maya (the bee), se termina si "noch einmal, please". Dupa a patra vizionare am inchis pravalia, ca incepusem sa invat eu cintecul ((: Noroc ca am un kiddie parc la mai putin de cinci minute de mers pe jos, si-i vreme frumoasa (ca nu se dau dusi de acolo). "Double, double, toil and trouble; fire, burn; and caldron, bubble."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...