Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Tzuky, Lary! (629)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui sarah199065
ciao!nelia,ce imi recomanzi(vazand ca le ai cu medicamentele aici in italica)pentru soticul meu ca de 4 zile are niste dureri ingrozitoar e de spate,de la umeri pana jos la partea lombara?ceva inafara de aulin,muscoRil capsule,cerotto flector!azi i-am luat cerotto lenotac si bustine voltadvance sperand ca o sa ii treaca!oricum un sfat ar fi binevenit![asia] P.S:scuze fetelor!am deviat de la subiect![asia] 2011 imi va aduce un bebe!
AAA,aici nu ma pricep la barbati,poti lua o crema voltaren sa il dai de cateva ori pe zi,sa stii ca pentru durerile musculare e buna si tachipirina. Eu cand am am vreo 6 luni cu Cris la spital mi-au facut injectii cu voltaren,desi eru contraindicate,si vorba aia,eram in spital...posibil sa fie si pastile de voltaren...si posibil o relaxare totala,un masaj,si la pat cateva zile pana isi revine corpul..poate a facut vreo intindere[:)].Sau...la medic cu el.Stiu ca barbatii merg mai greu la medic ca femeile,trebuie impinsi scuzati off-topic[:D] [i]Mami Cornelia,Tati Daniel Puiutz mic Cristian Ionut 14.03.08
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce fac fetele cucuietele? Cam slabuta miscarea pe-aici. Katy draga, cum zic si fetele poate ai facut testul prea devreme. Mai ai putina rabdare si mai fa unul daca nu vin uratii. Eu iti tin pumnii sa vezi dublu [pup] Draguta, mai am cateva zile, ma injectez la greu [bang]. De azi intr-o saptamana fac punctia si peste inca 2 zile transferul. Asa ca nu mai e mult, da' parca nici nu mai am rabdare. Maine am iar monitorizare sa vedem cat au crescut outele. Lorena, tu ce mai faci? Cum mai esti? Cosmi? [pup][pup][pup]ici tuturor si o seara frumoasa! Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

didi [pup] da Doamne sa ai multe oute si de calitate , iti inteleg starea, emotiile si ma rog sa fie contructive, meriti dupa atata asteptare, meritam toate, Doamne Doamne sa faca o minune pentru noi toate anul asta te imbtratisez cu drag si cand ai timp sa ne mai povestesti ce ai facut[pup][pup][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draguta...n-am mare speranta...simptome n-am...decat o foameeeeee...dar banuiesc ca este de la arefam...parca nici sfarcurile nu ma mai dor...asta este.oricum am program bine stabilit anul asta...si o sa jumulesc barza aia cand o sa o prind de n-o sa mai ramana un fulg pe ea..la cat m-a suparat ea pe mine.dr a zis ca mai urmeaza si luna asta tot stimulare...in martie hsg...iar daca pana in iunie nimic...laparo.[pup][pup][pup][pup] ASPIRANTA LA BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...