Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Tzuky, Lary! (629)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce ma bucur pentru voi, Histamina! BB Sebi, bravo, hai cu dintisorii!![olala] Edeea, greu de zis, daca esti cu burtica, mai ales daca testele sunt negative. Fa un beta si o sa stii sigur! Succes! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Azi e o zi magica pt .mine! Sunt [gravi],sunt [gravi].Doamne sunt asa de bucuroasa si de la 4 dimineata cind am facut testul(mam trezit sa ma duc la baie si am zis ca e bn.sa fac testul cu prima urina)ma rog intruna la DD sa ma ajute sa aduc pe lume un bebe sanatos si la termen.Linuate de test a iesit in primele minute ,e un roz pal dar e vizibila si e acolo.Minute in sir mam uitat la test safiu sigura ca nu am halucinatii,dar e acolo fetelor ,e acolo ,nu visez. Dupa un an de zile in care eu cred ca nu am avut ovulatie ,cel putin din iulie cind am incepit monitorizarile nu a avut nici intro luna ovulatia,folii cresteau mari dar nu se spargeau ,sa produs minunea noastra tocmai in luna in care nu am mai fost la dr. ,nu am mai baut tot felul de ceaiuri pt .fertilitate nu am mai luat medicamente pt stimularea ovulatiei.Doamne sunt fericita ,va doresc la toate sa traiti sentimentul acesta cit mai repede cu putinta. Haideti fetelor ca se poate,va doresc la toate santate si implinirea dorintei de a fi mama cit mai repede cu putinta.[pup][pup][pup][pup][pup] Mamica lui George spera ca anul 2011 o sa-i aduca inca un baiatel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor.Ma bucur ca am intrat si am descoperit 2 gravidute Tzuky felicitari sa fii sanatoasa, sa te ajute Dumnezeu sa ai o sarcina usoara, la termen si sa fie sanatos/a.[pk][pup][pup][pup][majoreta][majoreta][majoreta] Felicitari Tzuky [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Lary felicitari pentru mica foastra minune, sa fii sanatoasa si sa te ajute Dumnezeu sa ai o sarcina usoara, la termen si sa aduci pe lume un bebe sanatos [pk][pup][pup][pup] [majoreta][majoreta][majoreta] Felicitari Lary [majoreta][majoreta][majoreta] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din suflet fetelor![pup][pup][pup][pup] ANCKUTA ma bucur ca ai iesit din butoi.In curind o sa vina bb si la tine,sa fi sigura de asta.Te incurajeaza o "babuta "de 37 de ani.Multa lume nu mea dat sanse din cauza virstei ,dar uite ca se poate ,trebuie sa crezi cu toata fiinta ta ca se poate[pup][pup][pup] Mamica lui George spera ca anul 2011 o sa-i aduca inca un baiatel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din suflet Lary pt urari [pup][pup][pup] Dar eu sunt inca in butoi [q]. Mai rau ca de ieri mi-a venit urarul, cu 4 zile mai devreme, dupa ce luna trecuta a intarziat 4 zile. Eu de ieri am inceput AC , nu stiu inca pt cat timp, dar sotul meu face un tratament care nu permite sa faca BB. dak nupa o luna de tratament este totul ok tb sa mai asteptam o luna sa se duca efectul pastilelor si apoi sa reluam proiectul. Dar dr spune ca mai mult ca sigur va dura cam 4 luni [q][q][q] Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...