Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Tzuky, Lary! (629)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor eu ma gandesc ca am racit..nu stiu deloc ce sa zic cu durerile astea de ovare...am fost sa fac pipi..si dupa m-a luat o durere in toata partea de jos de m-a cocosat..si nu prima data cand patesc asa..si aseara.mi-e si frica sa ma gandesc ce-o fii.parca si la endometrioza asta e un simptom..[q][q][q] ASPIRANTA LA BEBE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, am si eu o intrebare [:D] CM meu e de 31-33 zile, cel mai lung de 35 zile - in dec nu cunosc motivul intazierii mi-am facut si eu teste de ovulatie in ultimele 2 luni si am vazut ca se pozitiveaza cam in z 19. pt luna asta: vineri - z 18 liniile erau cam la fel de intense sambata - z 19 era linia era mai intensa decat cea de control ..am prestat [:I] duminica - z 20 mai intensa decat cea de control..am prestat [:I] luni - azi - z 21 test negativ (mai putin intensa) sa ma ghidez oare dupa teste? dupa mucus nu pot sa imi fca nici o idee - nu prea e prezent, sau daca e..nu il vad eu.. voi ce ziceti? Aspiranta la bebe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=160601"]Capitol Nou[/url] pupici tuturor!!!! [pup][pup][pup][pup][pup] Noapte buna!!! Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri" Amos Bronson Alcott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...