Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Tzuky, Lary! (629)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui annare
felicitari lary[pk][pk][pk][pk][pk][pup][pup][pup][pup]...ma bucur enorm pt tine...sa ia un bebe sanatos si la termen....[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]...eu tot astept sa mi vina...sunt ziua 28...
Multumesc [pup][pup][pup] Luni dupamasa primul lucru care o sa-l fac dupa ce vin de la lucru o sa caut vestea cea buna de la tine. Hai Annare si tu cu 2 liniute,este loc destul la titlu sa ne felicite pe toate .PUPICEI MULTII SI LA TINE[pup][pup][pup][pup] [majoreta][majoreta][majoreta] Mamica lui George spera ca anul 2011 o sa-i aduca inca un baiatel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lary felicitari [bis][bis][bis] un bebe sanatos si la termen sa ai [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]Te asteptam la odisee[pup] annare hai cu ||[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Buna dimineata fetelor [pup][pup][pup] Cu ajutorul, Bunului Dumnezeu, Sfantului Nectarie, Sfintilor Parinti Ioachim si Ana si Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu Izbavitoarea sunt [gravi] 8+ cu [bebic]. [ruga] Doamne, ajuta-ne in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor[pup] lary felicitari, sa fii sanatoasa si sa ai o sarcina usoara [pup] ma bucur tare pt tine si pt toate fetele care raman gravidute. cred ca e un sentiment unic pe care abia astept sa il experimentez si eu peste cateva luni sper[:D] mai exact pana la vara dupa spusele dr meu si daca asa a zis el pai asa o sa fie. mai ales ca si-a propus ca scop sa ma ajute sa raman eu gravi. Deci nu pot decat sa ii multumesc lui Dumnezeu si nasicii mele ca am asa un dr.As vrea sa aveti toate parte de dr ca al meu care sa va inteleaga sa va incurajeze. Jos palaria Dr. Pana Stelian[pup] revenind...eu sunt super ok dupa hsg, m-au durut un picut aseara trompitele da insesizabil. totul e ok va [pup][pup][pup][pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lary, felicitari!! Sarcina usoara si BB la termen, frumos si mancacios! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] Asa ma bucur cand vad vesti bune de la voi! [flo][pup] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...