Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste,Felicitari Tzuky, Lary! (629)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui SS-Tzuky
Buna dimineata!!! Felicitari Lary!!! [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] bebe sanatos si la termen si sarcina usoara! Hai cine mai sare cu liniutele[flo], ca s-a dat startul la gravideala[:D] O zi minunata tuturor ! [pup][pup][pup]
Felicitari Lary! Felicitari SS-Tzuky, ma bucur f mult pt tine, sa le anunti si pe fetele de la ianfeb or sa se bucure. Eu azi am facut 15 saptamani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANNARE am fost plecata si numai acum am vazut intrebarea[iartama] Sinii sunt putin durerosii cind ii ating,cind merg mai repede sau aler ei se bitie si ma dor putin. Burtica doar putin ma deranjeaza ,dar cu un nospa pe zi nu mai am treaba.Daca te doare burtica sa iei nospa ,nu e bn sa stai cu durerea mai ales daca este bb .Uterul se contracta si nu e bn pt bb. Tu cum ?A venit uratul?Eu tot mai sper ca nu mai vine si la tine 9 luni[pup][pup][pup] Fetelor va multumesc la toate pt vb frumoase [pup][pup][pup][pup][pup] Mamica lui George spera ca anul 2011 o sa-i aduca inca un baiatel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui annare
fetelor cam slaba activitate pe aici...eu nu stiu ce sa mai cred...normal azi dimineata trebuia sa-mi vina uratul....dar inca nimic...dar durerile de burta tot le am si de sani la fel 2011 imi va aduce bebele mult dorit
Doamne ajuta sa fie bebel.Pe mine m-a durut burta la fel ca la menstruatie. Eram convinsa ca-mi vine, chiar am purtat absorbant convinsa fiind ca-mi vin uratii. Am avut exact aceleasi simptome ca la ciclu. Asa ca ...........doamne ajuta sa vii si tu la odisee. [gravi]7+ si mami de Razvan 7 anisori
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

camady si eu imi tot pun absorbant de vreo 2 zile ca tot zic k imi vine la ce dureri de burta am...[:I]..sunt exact la menstra si le am cam de 5-6 zile...si sanii sunt foarte durerosi ...dar eu sper sa fie bebe...vedem maine dk e sau nu bebe[pup][pup][pup] 2011 imi va aduce bebele mult dorit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui annare
camady si eu imi tot pun absorbant de vreo 2 zile ca tot zic k imi vine la ce dureri de burta am...[:I]..sunt exact la menstra si le am cam de 5-6 zile...si sanii sunt foarte durerosi ...dar eu sper sa fie bebe...vedem maine dk e sau nu bebe[pup][pup][pup] 2011 imi va aduce bebele mult dorit
te asteptam maine cu II liniute [pup][pup][pup][pup] Aspiranta la bebe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...