Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoiaicele DC*(46)*-ruga pentru David(Leditia)


Recommended Posts

Bunaaa

Noi tocmai ce ne-am intors din parc...am mai pus poze pe picassa.O sa mai pun dar tre' sa schimb adresa caci am atins limita max de poze ...tre' sa fac alt cont cred caci nu mai am unde sa pun. Noi suntem bine sanatosi,radem toata ziua... mai facem si de'ale copiilor dar per ansamblu m-ar bate DD daca as zice ca e greu..e usor...caci e un copil bun si cuminte. Mie mi-este un pic greu caci merg si la job si nu am scoala chiar langa casa...[bang]

Cu liberele chiar asa este stiam de 30 nov., stiam de ult. sapt. ( ideea e ca atunci aveam teza la a VIII-a [bang]) asta este... om vedea ce va fi.

De serbari nu stiam ca nu mai avem voie...stiu doar ca dna dir. nu ne lasa sa facem sedinte cu parintii de fapt nu au voie sa intre in scoala parintii... pe motiv de gripa porceasca...[:-@]

Cata ai avut Rodis ceva???

Daria-mai e un pic peste o luna si se duce si anul acesta... Sincer am suferit mult anul acesta dar doar pt. faptul ca mi s-a implinit cea mai mare dorinta ii iert anului ce tocmai se va termina in curnad totul dar totul...Vad ca te-ai apucat de cumparaturi pt. Craciun la copilasi la gradi' suuper.

[:)]

Gabi- nu iti pierde speranta ca va fi bine.

Mari- pupam fetele luptatoare...

Katty- uite s-a dus un semestru ...cu i-l vede Andrei?? La ce va ganditi ca si cadouri de Craciun??

Ledi - voi cum va prezentati???

Lilia- voi ce ziceti? Ati gasit matza??? Eu am la oferta una bucata rasfatata numa ca nu e alba!![bang]Tot stam si ne rasucim...deocamdata saraca sta singurica isi da seama ca nu mai e ea vioara 1 e cred putin geloasa pe asta micu' ma gandesc insa cu groaza cum va fi cand va incepe sa misune si o va descoperi el... asa ca ma gandesc serios sa ii gasesc o familie iubitoare caci ea e cam posesiva si crede ca ea e sefa!![:D]O iubim enorm....Edi o sa sufere mult insa nu stiu cum o sa facem...

Doina- te pup si eu pe obrajori...Multumesc pt. urari !

Mai revin cand mai gasesc liber la calc.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele

 

ajutati o leoaica operata a doua oara pe creier... ajutati pe alina

 

am nevoie urgenta de cineva care locuieste in hanovra ... un roman ... sau o romanca ... dar care sa stie si germana

 

trebuie fratele meu ... sotul alinei... sa vb cu profesorul doctor care a operat pe alina si nu stie cum sa o faca

 

s-au vb ei ceva in engleza da are milioane de intrebari de pus

 

el intelege da ii e f greu sa vb si nu intelege chair tot

banuiesc ca cineva care stie at de cat germana e mai usor

offfffffffffff

nu stiu cum sa facem

 

va scriu mai tarziu

imediat ce aflu ceva

 

doamne ajuta!

 

 

vreau sa multumesc tuturor care ne-ati ajutat financiar ... si care o veti mai face ... operatia alinei aavut loc ieri la hanovra .... 7 ore jumate .... si-a revenit f greu .... dar azi e bine .... deja vorbeste .... de bani mai este nevoie asa ca va rugam sa ne fiti in continuare alaturi...

 

www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

 

cine vrea sa vada plecarea alinei spre hanovra accesati aici

id="red">id="size3">

 

SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe puetere sa o ingrijeasca

Camelia Costea: DOAMNE AJUTA!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty , nu am auzit nimic ca ar fi interzise serbarile de sfarsit de an , dar sincer mi se pare aberat!

Eu una abia astept perioada asta, la noi in scoala in fiecare an de Craciun si de Pasti se organizeaza targuri cu produse eralizare de copilasi, sunt unele chestii foarte interesante si bine realizate!

[pup] si multa sanatate lui Andrei!

 

Danny , daaa am avut rodis dar am scapat cu foarte bine chiar [;)]

am vazut pozele cu voi si bebe mic [il] foarte frumoase!!

 

noi am fost mai toata ziua pe afara, am fost cu Bia in cora azi singure si tare bine a fost, am fata mare deja [:)]

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

katty, sanatate multa

 

Cata, mercic de intrbare, sunt, ok, furtuni...liniste, asta viata

 

restul, va pup si o duminica faina!

 

la nooi vine iarna, vant/ nisip/ nisip vant, ochi scosi

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

 

Bunå fetelor!!Sper ca nu ne-ati uitat ca noi nu v-am uitat![pup]

 

Noi suntem bine..Am scåpat de coliceii ce urati[pk][pk]..Bebe a crescut are 3 luni si o såptamana e un grasunel de 7 600 g..E un frumos care rade toata ziua..e foarte vioi si vesel..

 

Am citit cam tot din urmå..Så vedem ce imi mai aduc aminte..

 

Ledi tb så recunosc ca am citit repede din urma ca så aflu cum sunteti..acum am citit ca asteptati tezultatul analizelor..Sper din tot sufletul så fie bine Daviditzu[flo]..Multå sånåtate va doresc

 

Dodo multa sånåtate la copilasi..

 

Danyalo så crasca Stefanut mare si så fie sånåtos..m-am bucurat enorm cand am citit de marea surpriza de la aniversare..

 

pup toate leoaicele

 

POZEid="teal">

 

Iuliana, Cea mai Fercitå [mamica] de Bruce Nicholas (14.08.2009)id="teal">

 

Bruce, minunea noastråid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup pe toate. Am avut gripa toata saptamana trecuta. Luata de piticu plangacios de la gradi si crescuta cu grija, febra si toate cele de mine si al meu, ca asa suntem noi draguti si generosi. asa ca acu imi vajaie capu, sunt ametita, abia ma tin pe scaun, de miercuri doar transpir, behai, frisonesc, vomit aproape tot ce mananc ... sunt muci. si chiar si asa joi am fost la concert la Pink Martini undeva in Franta pe langa noi ... o fost minunat cu desavarsire. Noroc ca au aia fotolii largi si comode ca eu mai mult am zacut decat sa stau normal, dar ce voce, ce muzica, ce bine mi-a parut ca m-a dus al meu acolo, ca tare sunt indragostita de ei.

Si in we, ca tot facuseram rezervarile de mai bine de o luna, am dus bunica la Paris, cadou de Sfanta Ecaterina de pe 25. Si se urca in Turn cu sotul ... eu cu piticu ne-am plimbat mai pe pamant ca nu ma simteam in stare. Am testat si zacutul in Paris, ca p-ala din Bruxelles il stiu, si e la fel...

Gabi, daca mai vrei un numar de telefon de oftalmolog, ti-l pot da pe cel al doctoritei care a operat-o pe mama de cataracta acu cativa ani. Lucreaza la spitalul de ochi din Lahovary, dar noi am fost la cabinetul ei de vis a vis de Intercontinental. O cheama Corbu.

Pup leoaice

 

In sufletul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

mari bine ai venit in club [pk] nu stu ce se intampla, dar de obicei nu suntem asa de tacute

 

ralu pot spune ghinion, nasol sa mergi sa vezi Parisul cu gripa, stiu ca nu e pt prima data cand il vezi, dar totusi, imi pare rau...insanatosire grabnica [pup]

 

Iulika bine ai revenit, ma bucur sa aud ca sunteti mari, grasi si voiosi tineti-o tot asa,...ceva poze?

 

restul? [pup]

 

---------------------------------------------

"Someone's pleasure is another's pain!"

 

Alergic at stupidity.

 

"There's nothing can't be done, if we raise our voice as one."
id="right">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello...

Nu stiti ca suntem Leoaice...e aproape iarna, cam stam in barlog...desigur, glumeam, dar sa stiti ca la mine nu stiu unde se duce timpul, nu am mii de activitati dar totusi mi se pare ca nu-mi mai ajunge [:(]!!! Banuiesc ca la toate e la fel!

 

Mariana, bine ai venit! Sa fii tu mai activa, ne-ai prins intr-o perioada ca cea descrisa mai sus! Zi-ne cate ceva de papusa ta, poate si ceva poze...

 

Dany, ti-am vazut pozele, buburuzul e minunat, ma bucur ca v-ati gasit linistea si implinirea! Imi pare totusi rau ca vreti sa va despartiti de pisicuta voastra draga, ca stiu ca o iubiti mult, s-au mai vazut case cu copii mici si pisici in casa, poate o dati o perioada si o aduceti mai incolo inapoi!

Ma intrebai de Andrei, in fine sunt multumita, lui Andrei ii place la scoala, e pe fagasul bun, am tras o perioada pana a priceput ce vrem de la el, dar acum e ok, isi vede de treaba, isi face temele la semi, mananca si sandvisurile si la bufet (cu asta ne-am luptat o perioada, ca venea nemancat acasa), acum asteptam mosii, desi nu-si doreste mare lucru...doar iphone, laptop, psp...cam astea sunt cadourile dorite[:D]!

 

Iulika, bine ai revenit, eu am tras cu ochii in pozele de la botez, e scump foc Bruce, dragul de el! Cum trece timpul, are deja 3 luni!!! Si daca zici ca e vioi si vesel tot timpul, n-ai ce cere mai mult, sanatos sa fie!

 

Catutza, si mie mi se pare aberant cu serbarile, dar asa am auzit la unele scoli, ca nu s-ar mai organiza serbari decat inchise, fara parinti, iar parintii sa vada dupa pe caseta/DVD, ceva de genul asta! oricum nici nu cred ca mai au timp sa organizeze ceva daca se ia vacanta asa de repede!

 

Raluca, imi pare rau ca ai vizitat in starea aia Parisul, cred ca a fost groaznic, dar lasa ca te faci bine si mai mergi o data, ca sa recuperezi! Sanatate multa tuturor!! Sper ca sunteti mai bine deja!

 

Annie, la voi cum e? Cand aveti vacanta? Tot mai repede decat normal ca la noi?[:)] Ce face Clau? Multam si eu de urarile de sanatate!

 

Va [pup]!!!

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...