Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoiaicele DC*(46)*-ruga pentru David(Leditia)


Recommended Posts

Buna dragelor,

eu imi revin incet incet...

pe 1 dec am fost la ziua de nastere a fetei nasei...astfel Isaballa a participat la prima ei petrecere.

Bodo e la gradi .

,,,sa traiasca anu' electoral,,,Bodo(de fapt eu le-am luat el nu le-a vazut[;)]a primit doua cadouri:

-la gradi pt mos Nicolae( a zis educatoarea dar eu cred cac-i pt mos Craciun -dar vom vedea]

-de la asistenta sociala pentru copii "cu stea"

[pk][pk][pk]

Le voi pune in ghetutze[pk] ...sunt happy ca va avea si dulciuri de Mos Nicolae.

 

Dany[pup] am trecut flacaul[flo]La cat mai multe lunitze si multa sanatate!

Daria[pup][loveyou]

 

Abia asteptam Craciunul...asa sarac cum va fi...vom avea bradul nostru artificial,impodobit,colinde si doi copii=minunile noastre care vor "alerga" si se vor bucura pentru orice bombonica.DA vom avea niste sarbatori frumoase datorita copiilor nostri.Nu stiu ce voi avea pe masa...dar nu conteaza atata timp cat va fi bucurie si hohote de ras in casa

 


Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdanid="blue">,Varsta lui Donu' Bodo

id="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

id="Script MT Bold">id="size4">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutari de la Iasi!

 

Pup toate leutele dragi sufletului meu..

O imbratisare speciala ptr Ledi si sper s-o imbarbateze Doamne Doamne si sa aiba grija si de David.Speram sa fie bine si sa se fi inselat doctorii din Constanta..

 

N-am mai avut timp de net in ultima vreme,nu stiu unde zboara timpul asta ca nu-l mai prind decat pe un picior.

 

Noi santem bine,sanatosi(deocamdata) ne pregatim de spectacol si bazar la scoala,si santem cam suparati ca nu reusim sa ne mutam de Craciun,asa cum ne doream.

 

Am vandut garajul,cu gandul ca sa avem bani sa mobilam strictul necesar la casa,si sa ne mutam pana in Craciun insa nu ne-a ajutat tare mult..

Sincer, ni s-a cam incretit parul cand am vazut ce preturi au toate cele ce ne trebuie...cica-i criza frate dar se pare ca astia cu mobilier si electrice nu au auzit..inca..

 

 

Nu stiu daca am mai spus,am fost la Piatra la festival,Catalina n-a luat premiul,nici macar mentiune ,a fost tare dezamagita si suparata ca n-a primit si ea un plus(niste leuti de jucarie se dadeau cadou),si cu asta am terminat anul acesta (nu prea bine) cu festivalurile si concursurile...de-acum la anul.

Bine,mai avem spectacole de Craciun loco.DAca oi mai avea timp de ele..

 

Dany,sa-ti traiasca bebe Stefan !

Chiar m-am gandit la tine mult,nu vrei sa-ti dau adresa de mail a prietenei mele din Piatra,cea cu adoptia? Sa mai vorbiti asa ca intre proaspete mamici?

Fetita ei(o are in plasament deocamdata) a facut 7 luni pe 14 nov.,si este tare mandra de felul in care progreseaza.

 

La multi ani Andrei de Katty!

La multi ani Andrei de Dodo!

La multi ani Andrei de Aeperju!

Multa sanatate si mult noroc in viata!

 

Multa sanatate si Ralucai,btw..te-ai scos de acum ,esti imuna..gata cu teama de aglomeratie!

La noi vor sa nu mai faca serbare,bazar..au dat in paranoia..

 

 

Cam atat..ma duc sa mai gandesc putin schita la mobila de bucatarie..nu vor sa-mi vina ideile si basta!

E tare greu cu bugetul redus la minim sa faci din ..... bici si sa plesneasca(stiti voi ce).

 

In concluzie,cred ca asta va fi cel mai uracios Craciun din toate cate au fost,fara "bani in buzunare" fara nervi ca ne-au lasat pe drum,din doi oameni calmi si linistiti am ajuns sa ne certam de cate ori deschidem gura(aproape),uf...om vedea cum o scoate la capat...sanatosi sa fim!

 

Ma duc sa mai citesc din urma,n-am citit decat ultimile mesaje..,cat mai am timp,caci azi avem aniversare in familie...socrul meu face 67 de ani si mergem in vizita..sa vad cu ce rautati ma mai inteapa..:)

Ultima data mi-a spus ca daca nu mananc si nu beau la ce am mai venit ...sa ma holbesc la el?

Mare noroc are ca e singurul parinte in viata al sotului...de dragul lui suport vizitele obligatorii(aniversara,craciun ,paste)si asa ...

 

Va pup pe toatele si va doresc tot binele din lume!

 

 

 

Adriana

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la mine!

Sunt intr-o dispozitie buna, dupa 2 nopti aproape nedormite (nu stiu ce am avut, ca adormeam foarte greu (1,2 noaptea), si ma trezeam foarte devreme (6-6,30, fata de 7,10 cand suna ceasul)), azi-noapte am adormit cum am pus capul pe perna si m-am trezit odata cu alarma de la ceasul telefonului!!!

Ne pregatim si noi sa vina mos Nicolae, o sa vina numai cu dulciuri si fructe, desi Andrei spera si la o jucarie ceva...cred ca ii vom lua o periuta noua de dinti, ca ne contorizeaza daca au trecut sau nu 3 luni de cand si-a luat-o pe asta de acum [:D]!

 

Raluca, imi pare rau ca ati trecut prin porcina, dar daca acum sunteti bine stiu ca sunteti imunizati pe viata!

 

Dany, ma bucur ca sunteti bine, la multi ani pentru cele 6 lunite, sa fie sanatos puiutul si sa va aduca bucurii! Ce nume frumoase are! De sfinti amandoua, deci ii serbati numele a treia zi de Craciun si apoi in ianuarie! In rest, vad ca tot cu gandul la cei dragi din familie, frumoase cadouri pregateste "mosul Dany" pentru ei!

 

Aurorra, off, si voi? Tot prin belele ati trecut? Bine ca e Robert bine acum, dar cred ca a fost cumplit, mititelul! [pup] cu drag duracelul mic!

 

Dodo, frumoase sarbatori vin si la voi! Ma bucur ca savurati fiecare moment in 4, si ca Bodo a fost rasfatat electoral![:D]

 

Adriana, ma bucur ca sunteti bine, nu trebuie sa dispere Catalina ca nu a castigat niciun premiu la Piatra, sa-i explici ca deocamdata la concursuri trebuie sa castige experienta...sau ca probabil nu a fost in forma cea mai buna, sigur ati gasit voi cea mai buna explicatie!

Cat despre casa, imi pare rau ca nu reusiti sa va mutati pana la Craciun, o sa vina ea si clipa asta pana la urma! [pup]

 

Va pup pe toate

 

 

 

 

 

_______________________________

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="size1">id="blue">)

varsta lui Andreiid="purple">id="size1">[bicla]

 

Andrei [flo]id="purple">id="size1">

 

"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."

"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."id="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] leutele dragi

 

Adriana , imi pare rau ca nu va mutati pana la sarbatori in casa noua dar poate pana la Pasti reusiti, un mare [pup] Catalinei ca sa nu fie suparata, vor mai fi si alte concursuri iar ea este talentata asa ca sigur va castiga [bis]

 

Katty , ce-mi place ca se citeste optimismul in mesajul tau! Cum este Andrei cu scoala? fac serbare, vine Mosul?

 

Danny , la cat mai multe luni/ani! [s]

 

de la noi nimic nou, Bianca are muci, putina tuse ...sper sa fie bine luni ca altfel nu stiu ec ne facem [q] pur si simplu nu are cu cine sa ramana acasa!

 

[pup] toate fetele, multa sanatate!

 

[pegeam][*]

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, bine macar ca se apropie sfarsitul de an.id="size1">

 

Va dorim multa sanatate si un Mos darnic [flo]

[aho][aho][aho]

 

Si wend linistit si frumos [asia]

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna celor mai si mai,

va doresc o sambata frumoasa si numai bine.

 

[flo]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bodo e super tusitor si mucos si....si...daaaar asteapta Mosiii[:D]

 


Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdanid="blue">,Varsta lui Donu' Bodo

id="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

id="Script MT Bold">id="size4">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi , si voi mucosi? [:(] multa sanatate!

 

Daria , mai zi-ne ceva de Giulik? ce ii aduce Mosul? mai crede inca?

 

eu am terminat acum mancarea si mai tarziu vreau sa spal geamuriel, plasele la geam si sa fac putin curat...ca azi vreau sa impodobim bradul [:D] stiu ca e cam devreme dar nu mai am rabdare[:I] sunt mai rau decat Bianca stiu.

 

va [pup] si haideti la semnat condicutza [cafea]

 

 

[pegeam][*]

 

________________________________________

 

Cataid="purple"> si [8**] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

 

Bucatareala

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] Nicoletaid="red">, Nicolaeid="green"> [s]

 

Ieri am avut o zi tare frumoasa, eu am bucatarit ceva buuun - cascaval pane si mi-a reusit - asta si pizza sunt no.1 la mine, apoi am fost si la petrecere de 10 ani [bis] la Mc, apoi m-a convins Giulia sa ne dam in masinute, apoi ne-am plimbat pe centru - slabut tare in decoratii [bang], si apoi a venit MoshMikulash; aici reactia [:D][:D][:D] desi a fost un Mosh mai asa, ca de criza, dar ea se bucura de orice [hot][:I]id="size1">

 

Voi cum ati petrecut ?

Nu ma intrebati ce-am primit, ca n-am primit nimic, vroiam sa ma surprind cu niste cizmulite, dar n-am putut [:D] deh, criza [bang]

 

 

-------id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana] GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

-------id="red">

Port in suflet povestea licuriciului Emmaid="red">id="Book Antiqua">

"Stelele care cad nu pier,

Stelele care cad se duc pe un alt cer"id="size1">

NU RAMANE INDIFERENT !

AJUTA-L PE BOGDANid="blue"> SA VADA !id="red">id="size4">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...