Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (159)


Recommended Posts

daiopri, pucku multa sanatate!!! dana P, sunt de acord pt vineri...te anunt daca cumva intervine altceva. eu nu ma simt prea bine, dar nici nu-i de mirare...n-am nici un simptom de gripa...am altele. de-ajuns insa.. nelia, vai....ce amintiri cu BZN...imi aduca aminte party-urile alor mei...avem cateva benzi de magnetofon cu BZN... Ktrinel si Ana Julia (24.11.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daiopri[flo] refacere usoara! Ktrinel, draga de tine, mi-a zis Maria ceva vineri inainte de a iesi pe usa, am tot tinut sa-ti scriu, dar... Imi pare rau, dar nimic nu se intimpla fara motiv, tot raul spre bine, o sa-ti gasesit ceva mai bun![pup] Puckule, sper sa-ti tii bebelina la caldurica inca o luna de-acum incolo![pup] Nelia, nu stiam nimic de Cranberries, imi plac mult, mai ales primele 2 albume, restul mai putin, dar Doloress e una din cintaretele mele favorite! Chiar si asa, la 200 si de coco biletul... e cam mult! Simonna, vorbim miine dimineata la telefon, pe Ali o doare o ureche, asa ca... nu riscam. I-am explicat ca bebe-i tare mic si trebuie protejat, a inteles, e cam dezamagita, dar asta e! Vorbim, va pupam![pup] Stati ca uitasem sa va spun cum imi fac de-acum loc in tren: tusesc tare, tare de doua ori si se face cerc in jurul meu de 1 metru patrat, fuge lumea mincind pamintul[:D] Smile,tomorrow could be worse!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai simi cum poti sa faci asa ceva??? Stiu ca tie nu-ti pasa ca ti-ai facut vaccinul dar ce zic ceilalti? Romanitza chiar vreau sa vorbim te rog.Initial zisese ca ma taie local si curata locul dar acum, ptr ca deja a disparut si aparut de 2 ori a zis ca-mi va introduce camera sa vada ce e acolo.La tine cum a decurs operatia? Ktrinel, ok ptr vineri dar sa-mi mai dai odata adresa ca nu-mi mai amintesc exact.Si sa-mi spui si la ce ora e ok ptr tine[pup] Of Pucku,iti tin pumnii sa fie ok si sa stea bble in burtica pina la termen. Carmenbr pina la urma ti-a dat cineva adresa si parola de la poze? Ai reusit sa le vezi? Lia multumim mult de vestile bune. daiopri, te asteptam cu drag inapoi la sezatoare.(sa vezi ce sutien rosu cu silicoane am eu...[flo]nici nu bagi de seama ca nu sunt reale) Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri, refacere usoara, ne gindim frumos si intens la tine![pup] Lia, multumim frumos pentru vesti! Poate ramii si tu aici, la Sezatoare, si ne scrii mai des![pup] Pucku, imi pare rau ca trebuie sa treceti prin asta. Ne rugam sa ramina puiutul acolo, sa se faca mai maricel! Te sun miine dimineata, abia astept sa vorbim! Ktrinel, si eu care credeam ca fetele frumoase nu au nici o problema, ci traiesc fericite si iubite de toata lumea! Dar eu sint sigura ca ce e al tau e pus deoparte si ca, intr-o zi cu soare, vei gasi ceea ce meriti din plin. Pina atunci ai o comoara in viata ta si ea pe tine, cit timp este asa, nu are cum sa fie prea rau.[pup] Si eu sint tare impresionata de soarta surorii mele cele mai mici, a avut niste ani cumpliti... de fiecare data cind suna telefonul nu ma gindesc decit la ea, acum ce mai urmeaza...[q] Intii s-a stricat relatia intre ea si sot, apoi si-a revenit dupa vreo doi ani cumpliti, dar numai cind a depus actele de divort... cind era totul mai bine si mai frumos si lucrurile intrasera in normal, s-a imbolnavit sotul, apoi soacra, i-a ingrijit aproape singura alti doi ani, apoi a murit soacra, apoi sotul... iar simbata seara a aflat ca iubitul din tinerete (si de fapt, dintotdeauna), a renuntat la burlacie... Virtual e greu sa tii in brate o femeie atit de incercata, orice ai face.[q] Bine ca sint fetele sanatoase (are doua), sper sa ramina si ea, asta conteaza de acum incolo cel mai mult... dar tot i-am spus ca e tinara, frumoasa si desteapta (ca doar e sor'mea, nu?) si ca viata nu se termina aici.[flo] Eu mai aveam un pic si intram intr-un butoi adinc, din mai multe motive, ca s-au cam adunat, dar la cursul din seara asta am primit notele la examen si la tema, foarte grele si pentru care am muncit, dar tot aveam emotii, ca e multa parere personala... si am luat A+ la examen si A- la teme, cu niste comentarii ale profesoarei pe marginea lucrarii care mi-au mers direct la suflet. Asa ca... mi-am facut un ceai si am scapat de butoi, dar nu stiu exact pentru cit timp.[:D]
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, am iesit si am uitat: Romanitza, ma bucur ca ai mai scris despre voi, asteptam pozele. Si Carmen, parca tu ai cerut sa vezi pozele, le-ai vazut? Daca nu, spune, ca ti le trimit eu, le-am descarcat pe calculator.
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri, esti in gandurile mele! insanatosire grabnica! Puck, iti dorim ca bebe sa stea la caldura inca o luna! romanitza, bine ai revenit! Lia, te asteptam mai des! Don\t be a stranger! Laurajr, care-i treaba? Denisam, cum a fost la Halloween? N.P.: numai ce am vazut V, si sunt cu ochii in 4 dupa reptilieni! ma duc sa il gadil si pe Andrei, sa ma conving ca e human[:D] ca, la tatsu am niste indoieli[bang] Ana, cum mai e Tudor? Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, Am vorbit si eu mai devreme cu Dana(daiopri).M-a sunat ea dupa ce o sunasem si eu inainte de pranz, fara rezultat. In mare cam aceleasi vesti pe care vi le-a dat Lia le am si eu : se simte bine insa inca ametita de la anestezie si mi s-a parut obosita.Dar asta e ceva normal. Planul pe saptamana asta suna odihna, odihna si iar odihna ,e hotarita sa o ia incetisor. Doctorii au spus ca arata mai bine decat se asteptau la o zi de la operatie.Totul a decurs asa cum se asteptau, nici o surpriza.Controlul peste doua saptamani, iar saptamana viitoare i se scot bandajele. A ramas sa mai vorbim spre sfarsitul saptamanii,pana atunci sa se mai odihneasca si sa-i mai revina puterile. Refacere usoara Daipopri, o [flo] pentru tine si [pk] pentru sotul tau care este alaturi de tine. Cam asta de aici, de la noi, sa speram ca si de acum vom avea tot vesti bune. [pup]tuturor, Roxana, mami de Julia ( 10 oct. 2003) si Luca( 31 mai 2006) Editez sa ii urez multa sanatate lui Pucku, va doresc sa reusiti sa-l convingeti pe bebe sa mai stae un pic la copt[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri, recuperare usoara si tinem pumnii sa ramii la fel de optimista cum ai fost si pana acum. [flo] Pucku, ma rog sa stea bebe la caldurica, de acum incolo tu trebuie sa stai linistita [:)] Ktrinel, sa ai bafta la gasirea unui alt job. Simi, mi-a placut umorul tau mai ales cand mai toata lumea e asa incordata. [:D] La noi la scoala una din profe a avut H1N1 a zacut acasa vreo 10 zile, dar acum a revenit. Si unde mai pui ca tocmai iesisem la o cafea mai multe in grup inainte sa se intample buclucul [alcool]... Nelia, felicitari pt. rezultatele spectaculoase [pk] Olga, voi sinteti bine? Poate ma invrednicesc si eu sa pun pozele de Halloween pe contul comun... Cristina Mlle Yasmine et le bébé [baietel] Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...