Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Annare!!! (630)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui sarah199065
am inteles,[pup]dar daca nu sunt prea vulgara(stiu ca nu e cuvantul potrivit dar altul nu imi vine in minte asa emotii am)cum a sau ce ar trebui sa folosim stiind ca el nu se prea impaca cu prezervativul?[:D][:D][:D]ceva care sa nu afecteze si o viitoare sarcina? 2011 imi va aduce un bebe!
e nu se impaca ...fitze,[:D] asa zicea si al meu si se conformase, si acum avem o luna de protectie si e chiar misto[:D] fol si voi prezervative extra subtiri si nu le mai simte chiar asa nasol. alta metoda nu stiu ce sa iti recomand ca nu am fol altceva. prezervativele sunt cele mai sigure si nu afecteaza nimic.[pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup][pup][pup][pup]hello!! [:D]de la un om terminat,nedormit,cu migrena de mult timp azi m-au invadat rusii Anna, felicitari din tot sufletelul! sa te bucuri de sarcina si de bebe sanatoasa! Deny,mie imi place mult cand visez bebe. visez cum il strang in brate, il simt, ii simt pielicica[olala], il imbrac...il vad cum adoarme [:D]bine, toate se intampla foarte repede in vise. am senzatia ca dureaza 5 minute [pup][pup][pup]pupici speciali pt bebelu si Natalia care se gandesc la noi dar sunt ocupate [:D] cat se poate de curand [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eh, Sarah, e cam mofturos al tau...ce inca din prima ati folosit pastile? nu ati folosit niciodat prezervativ? Si daca da, atunci s-a prefacut sa simtea? Acum exista pe piata prezervative fff subtiri, desi eu iti rercomad cele cu striatii[:I]... hai ca nu mai zic nimic ca sa nu arunce fetele cu rosii[:D] In alta ordine de idei, Bella iti zice de bine, lasa pastilele de luna asta chiar si daca nu se impaca al tau intr-o luna cu prezervativele viziteaza un dr ca sa-ti dea altceva. Pentru situmularea lui: "nu exista nimic care sa nu ma deregleze pe mine, inafara de prezervativ, dar exista anticonceptionale masculine, ar trebui sa le incerci." Sa vezi ce renunta rapid si se face prieten cu prezervativul. Si asta iti spune o "prietena" a lui, ca nu il suport, simt ca imi scartie in urechi si nici nu am mai folosit in ultimii 6 ani. Iar acum ma chinui sa fac un [bibe] Asa ca atentie! [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
buna fetele...cateva zile am lipsit si ce gasesc? o noua graviduta[pk] Annare felicitari sa de-a Dumnezeu sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos tun.Ma bucur tare pt tine ca esti graviduta, cred ca nu mai poti de fericire[pup] cine mai urmeaza la testat? noi luna asta ne protejam si aseara mi sa parut extraordinar sa fac dragoste cu sotul meu. ne-am gandit numai la noi afost senzational. deci clar dr meu are dreptate ca la mine totul e mental[:D] va pupacesc Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Acelasi sentiment l-am trait si eu cu al meu sot acum 2 seri [:D] . Parca a fost altceva, am realizat ca ajunsesem doar sa exersez pt BB. Eu cred ca voi lua Ac cam 3 luni si apoi vom mai incerca Ancuta , in curand [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=160601&REPLY_ID=6619708 ca sa raspund!un an nu am folosit nimic(dupa prima incercare[:I][:I][:I]rupandu-se 3 prezervative el a zis ca nu le suporta si am facut-o fara,scuzati-ma de limbaj)dupa care in decembrie 2009 tot capul meu destept a debitat ca nu vreau bebe asa devreme(avand 20 ani si doar 1 an de relatie)am inceput sa iau antibebe!si acum si tati vrea bebe asa ca tot eu trebuie sa suport consecintele si mofturile lui![:D][:D][:D] 2011 imi va aduce un bebe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, eu am intepaturi cam 1-2 ori pe zi in burtica si o senzatie de parca "flutura" ceva inauntru. si o durere groaznica de spate (ca atunci cand imi vine menstra). ma intreb ce inseamna? ovulatia? azi sunt in ziua7 [:I][:I][:I] o viitoare [gravired] in 2011 cu ajutorul Bunului DUMNEZEU! [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

desi de un an de zile am luat in serios sa facem bebe, si nici un rezultat pozitiv (ca am prestat mereu in perioada fertila-calculata dupa calculator de ovulatie de pe net [:I]), dar abia de la revelion incoace am inceput sami urmaresc mult mai atent schimbarile ce au loc in organismul meu in fiecare zi din CM: TB, mucusul, etc. ma simt ca o incepatoare fata de voi toate[:I][:I][:I][:I] [flo][flo][flo][flo][flo] o viitoare [gravired] in 2011 cu ajutorul Bunului DUMNEZEU! [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...