Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Annare!!! (630)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Moni pe unde esti? Cum stai cu slabitul?Mai ti cura? [pup][pup] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Hello Luci, hello gagici, sunt aici, va citesc pas cu pas insa nu intervin pentru ca nu am lucruri importante sa spun. sunt dezamagita pentru ca am slabit doar 1 kg si jumatate in 2 saptamani si de ieri am inceput un regim adevarat(nu dupa ureche, cum am tinut astea 2 saptamani) - regimul Montignac care este foarte permisiv si de care stiu demult de la colege (care au si slabit cu el) sa vedem ce fac cu acest regim in legatura cu activitatea sexuala, pot sa spun ca sotzul de data asta m-a alergat (eu declarand tacit pauza [:D]) si m-a alergat in perioada fertila...deci sa vedem. nu m-am mai stresat, nu m-am mai gandit, personal nu as vrea ca luna asta sa se intample minunea (ca sa mai am timp de scuturat kilograme). daca se intampla insa minunea este binevenita nu stiu cand trebuie sa imi vina ciclul pentru ca nu mi-am mai facut calculul (nici de ovulat nu stiu exact cand am ovulat [:D]) va pup si va citesc in continuare PS felicitari tuturor burticilor bag sama' ca ne imputinam deci trebuie sa ne bagam mintile in cap si sa o tulim la odisee [pk][pk][pk] MAXIM am zis!!![pk][pk][pk][pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
Citat:
citat din mesajul lui annare
fetelor stiti care este cea mai mare problema a mea acum?sa ma las de tigari...dar cum sa fac...fumez de 12 ani iar eu nici macar nu ma sint rau k sa pot renunta la fumat..dati.mi sfaturi va rog...nu stiu cum sa fac...corpul imi tot cere nicotina...deja sunt o mama rea[q][q][q][bang][bang] [gravi] 4+
trb sa ai ambitie ca nu poti sa iti sufoci copilasul cu tutun. si eu fumez da nici nu ma gandesc sa nu ma opresc cand o sa raman gravi. trb sa iti impui,unchiul meu sa lasat dupa 20 de ani de tutun asa pur si simplu intr-o zi. deci daca vrei poti[pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
si eu m-am lasat brusc dupa vreo 15 ani de fumat. am pus stop pe 23 iunie 2008 [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

annare, iubita, sa iti povestesc cum m-am lasat eu, sper sa te ajute: -dupa 15 ani de fumat tigari tari (Marlboro rosu, 1 pachet pe zi)...cind am aflat ca sunt insarcinata, am zis vai mama, tre sa pun stop! -am aruncat pachetul pe care il aveam, cu gindul ca pur si simplu din clipa asta nu mai fumez! Dar! asa de tare n-am fost, nu ma gindeam decit la tigara, cu un sentiment de vinovatie de nedescris... N-am rezistat, m-am dus la chiosc...mi-am luat insa un pachet de "scobitori"- acele tigari slim. Am fumat una, m-am linistit. Urmatoarea data cind am mai vrut una, mi-am gasit ceva de facut prin casa (ex. calcat) - asta asa, ca sa le si raresc. Apoi am fumat juma' de "scobitoare"...Urmatoarea data am tras trei-patru fumuri si am aruncat-o...si tot asa. Cind m-a taiat rau de tot, am mai tras cite un fum. UN SINGUR fum. Am o saptamina de cind nu am mai fumat deloc.[pk] La mine a mers cu metoda asta, din aproape in aproape. Iti urez bafta si sper sa te fi ajutat! Aminteste-ti ca renunti la fumat de fiecare data cind stingi tigara. Doar tu decizi sa nu te reapuci, si asta pur si simplu neaprinzind-o pe urmatoarea. [pup][pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui bellasamoyed
Citat:
citat din mesajul lui annare
fetelor stiti care este cea mai mare problema a mea acum?sa ma las de tigari...dar cum sa fac...fumez de 12 ani iar eu nici macar nu ma sint rau k sa pot renunta la fumat..dati.mi sfaturi va rog...nu stiu cum sa fac...corpul imi tot cere nicotina...deja sunt o mama rea[q][q][q][bang][bang] [gravi] 4+
trb sa ai ambitie ca nu poti sa iti sufoci copilasul cu tutun. si eu fumez da nici nu ma gandesc sa nu ma opresc cand o sa raman gravi. trb sa iti impui,unchiul meu sa lasat dupa 20 de ani de tutun asa pur si simplu intr-o zi. deci daca vrei poti[pup] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
si eu m-am lasat brusc dupa vreo 15 ani de fumat. am pus stop pe 23 iunie 2008 [:D]
felicitari monique77 eu m-am lasat de fumat pe 01 ian a.c. (tot dupa vreo 15 ani)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helalau[:D] am vinit si yo m-am lasat de fumat dupa 18 ani de tras la greu un pachet pe zi am stiut ca fumatul duce la infertilitate m-am lasat pe 1 nov 2009 si pe 16 am aflat ca sunt insarcinata pus si simplu am terminat pachetul pe care-l aveam si nu mi-am mai cumparat [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url][foto] [url="http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_module.php?d=2011-01-21"]TB[/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Cixinica , eu m-am ars cu intarziere de o zi , eu mai fac teste dupa ce trec macar 4 zile ; de fapt asa zic acum nu stiu daca ma voi abtine [indecis] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
luciana ai dreptate, dar CM-ul meu este f exact si nu apuc sa fac niciun test.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, Sarah...Nu pot sa zic ca am greturi, varsaturi - dar ma deranjeaza anumite mirosuri pina la greata - si eu de felul meu nu sunt gretoasa. am cumparat un odorizant auto si mi-a placut cind l-am cumparat, acum a trebuit sa-l arunc[:D] si era de ala scump, la naiba. Bueeeeeh[:D] Eu in Iasi locuiam in blocul turn de linga Moldova Mall, dar aveam multi colegi de scoala care staeau in Tatarasi, bunicii mei tot in Tatarasi locuiau. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele,scuze de off-topic dar de dimineata stau pe net sa caut o reteta de tort si gustos si aspectuos dar nu gasesc nimic sa imi placa!aveti voi vreo idee?ceva ce ati testat si a impresionat musafirii?trebuie sa fac pt viitorul tati,ziua lui e pe 5 februarie[olala][olala][olala] ca sa nu incarcam prea mult aerul[:D] imi puteti trimite un mesaj privat!merci 2011 imi va aduce un bebe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...