Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >Felicitari Annare!!! (630)


Recommended Posts

Neatza mai pe la amiaza...fiumeo nu ma lasa sa scriu,e mereu pe net sa butoneze si el[:D],afara e fr frig,of...intru in depresie... Legat de tigari.hm...tatal meu fuma snagov pe vremuri,acum vreo 8 ani sa lasat dupa aproape 2 pachete la zi,dupa un timp m-am apucat eu...deh,eram si eu la liceu,si eram prea perfecta,am zis sa fac si eu ceva sa intru in randul lum[:D]ii.M-am lasat si eu si sotul dupa vreo luna de cand am hotarat sa avem un copil,eu m-am trag cate una la 2 sapt sau cand sunt nervoasa,sotul insa ma uraste chiar si daca ma miroase un pic...bineinteles el nu stiu ca trag eu,ci ca stau langa pers ce fumeaza... revin[:D] [i]Mami Cornelia,Tati Daniel Puiutz mic Cristian Ionut 14.03.08
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele! La mine a inceput spottingul deci nici luna asta nu e bebe din pacate. Am inceput si renovarea in buacatarie asa ca o sa intru mai rara, sa nu ma dati disparuta. Va pup pe toate. Tin pumnii fetelor care urmeaza sa se testeze.[pup] http://lt1m.lilypie.com/ZZMDp2.png [ruga] ca in 2011 sa devin [mamica]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Buna fetele! La mine a inceput spottingul deci nici luna asta nu e bebe din pacate. Am inceput si renovarea in buacatarie asa ca o sa intru mai rara, sa nu ma dati disparuta. Va pup pe toate. Tin pumnii fetelor care urmeaza sa se testeze.[pup] http://lt1m.lilypie.com/ZZMDp2.png [ruga] ca in 2011 sa devin [mamica]!
katy[grup] Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele[pup][pup] Katy pana nu vezi rosu mai sunt sperante[pup], spermograma sotului cum e? annare cum stai cu durerile de burtica? la cate zile dupa ovulatie au inceput? fetelor am o greataaa de pic jos, dureri de sani, de ovare, ma manaca sfarcurile..tot tacamul,.dupa fiecare ovulatie am aceste simptome care de fapt sunt alarme false[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draguta durerile de burtica sunt mai rare....au inceput cu o saptamana inainte de menstra si sanii la fel au inceput sa ma doara.deci eu eram sigura k o sa mi vina k asa aveam in fiecare luna inante de menstra..iar acum nici nu pot sa dorm pe burta de durere de sani...maine dimineata ma duc sa fac beta..sa speram k e totul bine..iar la ginecolog o sa merg prin sapt 6 ..pana at nu cred k se vede nimic[pup][pup][pup] [gravi] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...