Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

dependent de calculator


Recommended Posts

black, mie daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[pk][pk] in 2005-2006 stateam cate 18 ore pe dc, se poate vedea dupa mesaje[:D] la servici dc, ca lucram la o firma de constructii, si noi vindeam direct apartamentele, si acasa cate 6=7 ore, uneori stateam pana la 3-4 dimineata[:-@] carmen, si eu zic sa va mutati, asa poate isi revine si el[:D] si nu inteleg optiunile, ori calculator ori femei, cred ca e cazul d eo discutie serioasa cu el. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

tocmai citeam un mail cu bancuri si era si ceva de genul draga world of warcraft, multumim ca ai asigurat virginitate fiilor nostri. parintii din lumea intreaga ma rog, noi amandoi suntem cu jocurile, pana la bebe era ok ca aveam fiecare calculatorul propriu in brate. acuma e mai dificil, ca dupa job stam si cu copilul, apoi net, nu mai ramane timp de joaca mult. eu cad lata la 10 seara cel tarziu, el are nevoie de somn mai putin si mai sta sa se joace - dar cum se trezeste mai devreme sa duca copilul la gradi a mai taiat din ore. macar suntem destul de rationali cat sa nu lasam sa ne afecteze jobul si lucrurile importante din viata, doar ordinea are putin de suferit. si gatitul. cred ca e nasol de tot unde doar unul stie cat de obsedante pot deveni jocurile. de asta e bine sa ne asiguram de la inceput ca avem pasiuni comune, ca e oarecum nerealist sa iti imaginezi ca un gamer inrait renunta brusc la pasiunea lui, sau si-o cronometreaza gen o ora pe zi doar din cauza ca se casatoreste. mama de Carol (29.12.2008) si [gravired] 15+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...